Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt mennyit lehet...

2 hét alatt mennyit lehet fogyni koplalással? Mondjuk napi 1-2 almát ennék. Ne írjátok hogy visszaszedem mert tudom. Előre köszönöm ^^

Figyelt kérdés

#fogyókúra #koplalás #koplalással mennyit lehet fogyni
2012. júl. 16. 17:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2 hét után SOKKAL hájasabb leszel, mint most vagy, mert csak izmot fogsz veszíteni, zsírt nem, mivel a szervezeted tartalékolásos üzemmódban van.

A túlélésre játszik és lebontja azokat a szöveteket, melyek megtartása a legenergiaigényesebb! Vigyázz, a szíved is izom!

És olyan hülye vagy, hogy azt sem tudod, hogy az emberi szervezetben CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az izom tud "zsírt égetni", mire befejezed, nem lesz semmid, ami zsírt égessen és SOHA nem fogod leadni a maradék zsírt, ÖRÖK ÉLETEDRE HÁJAS DISZNÓ leszel.

Ügyes vagy, gratulálok!

2012. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Vissza is szeded igen,de tönkre is vágod a szervezeted ezzel.Ez így nagyon veszélyes,amit akarsz.Nem kell koplalni.Akkor csak zöldséget,gyümölcsöt egyél sokat,sokfélét.Sok vizet,2-3litert egy nap.Ásványvizet.És inkább mozogj minden nap,zsírégető edzést.Az sokat tesz.Futás,biciklizés,ellipszis tréner.De ne úgy csináld,hogy 1-2 alma egy nap.Rosszul leszel úgy.Nem szabad.
2012. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
37%
Aki koplalt az ne zabáljon utána mert persze hizik!!!!! Én is koplaltam de nem hiztam visszae!
2013. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!