Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lábam miatt nem futhatok,...

A lábam miatt nem futhatok, pedig ez lenne a legjobb fogyókúrás edzés. Mit lehetne helyette csinálni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lassú pulzusszámú mozgásokat! (<130) pl: kerékpározás, gyors tempójú gyaloglás a lényeg, hogy folyamatos, egyenletes mozgás legyen!
2009. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értetem, a kérdezö nem terhelheti a lábát.
2009. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

így van,sajnos nem,mert volt "pattanó csípőm" a jobb lábamba és meg lett műtve,de a másikba is megtalálható,de az még nincs műtve.A doki azt mondta,nem lehet megterhelni és a tesiről is felmentett még akkor(2003)

Mostanra a bal lábam is elég sűrűn fájdogál.

2009. júl. 13. 21:57
 4/8 anonim válasza:
Honnan szeretnél fogyni? Mert ha a lábad vlmeik tájékáról, akkor lennének ötleteim, de nem tudom mennyire nem terhelheted a lábad és hogy fáj... mert nekem sem szabad terhelni, de nekem szalagszakadásomvolt és a kettő elüt egymástól... szóval én sétálhatnék sokaz(ha nem lennék víszeres) meg persze otthoni egyszerű tornák, amit még gyógytesin tanultam. Mert én ránehézkedni nem nehézkedhetek és nálad nem tudom miképp van. De ha lábtól felfele lenne a dolog, akkor kondi termet ajánlanék, meg hát van otthon fégezhető torna is. Meghát vigyázz mit eszel, miképp, mikor és mivel.
2009. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Has és fenékből szeretnék fogyni.

A terhelés alatt megerőltetést lehet érteni,vagyis állandóan ugyanazt csinálom pl:állás,futás,ülés,nagy tehrek emelése, ezek után szinte rá sem tudok állni.

2009. júl. 14. 13:47
 6/8 anonim válasza:
Hát hasizmot tudok ajánlani ha azt szabad. Az hasból és fenékből szintén visz. Melette ne egyél este 6-7 után és lehetleg ne aludj evés után. Úszni nem tudom úszhatsz-e de nyáron az is elég ideális fogyáshoz. Remélem tudtam segíteni!
2009. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bár állítólag a hasizom önmagában nem az igazi, de futni nem futhatsz, szóval nem tudok jobbat mondani. Nem tudsz gyógytornásztól vagy valamilyen orvostól tanácsot kérni?
2009. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
19:16 -os mit lehetne csinálni?
2009. júl. 14. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!