Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hany kaloria lehet es mennyi...

Hany kaloria lehet es mennyi zsir?

Figyelt kérdés

A csaladom huslevest fozott ebedre es nagyon zsiros lett de nem akartam oket megbantani, hogy nem eszem meg igy hat azt ettem egy tanyerral ebedre. Probaltam leszedni a tetejerol amennyire tudtam, de nem nagy sikerrel:(

Mennyi lehet egy full tanyer csirkehuslevesnek a kaloria es zsir tartalma? (1 egesz csirkemell es 2 lab lett belefozve)Olyan rosszul erzem most magam emiatt:(


2012. júl. 18. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Te tiszta hülye vagy. Bűntudatnak fogod fel az evést,szánalmas! Szégyelld magad!

Mit gondolsz,hogy egy tányér tisztességes ételtől hopp,hízol 3 kilót?! Csodálatos hozzáállás,az ilyen mániákus idióta fogyózókat,akik bűntudatot éreznek az evés miatt,összekötném,és mehetnének egy lakatlan szigetre!

2012. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1. valaszolo:

1. 2 napja engedtek haza a korhazbol vegre mert anorexiaval kezeltek koszonom szepen a kedves megnyilvanulast nem erre voltam kivancsi.

2. Ha ilyen rohadtul zavarna nem ettem volna meg de tul akarok lepni a betegsegemen

3. fontos lenne, hogy tudjam mert vissza kell vinnem egy heti etkezesi listat a kaloriakkal egyutt

2012. júl. 18. 13:59
 3/6 A kérdező kommentje:
*2 comb jobban mondva nem láb
2012. júl. 18. 14:06
 4/6 anonim válasza:
nincs sok kaloria benne.de pontosan nem tudom mennyi :s
2012. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha így fogsz a dolgokhoz állni nem fogsz kigyógyulni belőle. Ne legyen bűntudatod egy tányér leves miatt.
2012. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az én véleményem szerint nem túl sok. Azt szokták mondani,hogy egy kiló zsír 7000 kalória. A fazék méretét jó volna tudni,de szinte mindegy. Tegyenek a levesbe 2 evőkanál zsírt,plusz a húsból legyen még másik egy evőkanálnyi. Ha 5 dkg egy evőkanál,akkor olyan 15 deka zsír lehet az egész lábasban. /Szerintem viszont sok a 15 deka,de legyen ennyi/ Akkor a levesben összesen a zsír által van 1050 kalória. 7000x0,15. Ha 10 literes a fazék,egy tányér pedig 5 deci,akkor az 20 adag levest jelent. 1050/20=52,5 kalória egy tányérban. Ha hozzávesszük a zöldségeket meg husit,akkor olyan 300 kalóriát vittél be a szervezetedbe. Ez teljesen helyen van. A leves zsiradék tartalma miatt pedig ne aggódj,ennyi kell a zsírban oldódó vitaminok miatt. A csirkemell pedig kimondottan sovány hús,minden diétázónak ajánlják. Ha csirkemellsonkában van 60-70 kalória 10 dekánként. Így a hús zsírtartalma drasztikusan túlbecsülésre került. Szóval az az 52 kalória lehet csak 30 a zsírból.

Remélem hasznos volt!


Ui.: lehet a zsírról eltérő értékek vannak,de úgy tudom,hogy a 7000 a legelfogadottabb érték.

2012. aug. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!