Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Fogyókúra miatt vagyok...

A Fogyókúra miatt vagyok ilyen ideges?

Figyelt kérdés

Amióta fogyózóm nagyon ingerült vagyok,és pocsék a kedvem.

Mit tegyek?

Fogyni akarok.160 cm,és 65 kiló vagyok,bár mindenki szerint normál súly,mert eloszlik rajtam.De akkor is,kezdek belebetegedni ebbe a fogyózásba.

Van mikor sírok is...

Köszy a választ.


2009. júl. 14. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szénhidrátszegény diétán vagy akkor teljesen normális.
2009. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron fogyóztam, nagyon durván. 6 után nem ettem semmit, még zöldséget sem (pedig azt akármikor lehet!)... nagyon ideges voltam... A kevés kalóriabevitel miatt vitamin hiányod is lehet, szedjél magnéziumot, az jó az idegességre. És ha kezdesz belebetegedni, akkor a fogyókúrád már nem működik. Én is szinte belebetegedtem, és mit értem el? Mivel nem mozogtam, csak keveset ettem, az izmom leépült, a zsír maradt, és lett a sok idegesség, vitaminhiány stb. Úgyhogy most kezdtem mindent elölről, de sporttal! És nem az számnít h hány kiló vagy, hanem ha tükörbenézel azt látod-e, hogy igen ez jó.
2009. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!