Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem egy 1kg-nyi görögdinn...

Megettem egy 1kg-nyi görögdinnyét most az előbb, ettől hízhatok? Ma még nem ettem ezen kívűl semmit, ehetek még, vagy ez már elég kalória mára?

Figyelt kérdés
Nem akarok meghízni, de olyan finom édes volt a dinnye, és nem bírtam ellenállni neki, biztosan volt 1 kg, amit megettem belőle.

2012. júl. 21. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tételezzük fel, hogy kb. 60kg-os hölgy vagy, akkor neked a testúly megtartásához sportolás esetén:

2520kcal energiára van szükséged naponta.

Ez azt jelenti, hogy ezt kellene megenni:

fehérjéből 42g

Szénhidrátból: 462g

Zsírból 56g


Természetes egy kicsit mások az értékek, ha úgy nézzük, mennyi az az érték ami az alapanyagcsere folyamatra kellene.

Ez esetben ez kb. 1.890kcal/nap energiát jelent.

2012. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jesszus,a dinnyétől nem hízol,mert a fele víz,tehát kipisiled,sőt ha egy hétig dinnyét eszel még fogyol is (van ilyen diéta,keress rá)
2012. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!