Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le a combobmról...

Hogyan foggyak le a combobmról ha nem megyek edző terembe? Vagy valamilyen mozgást tudtok rá? Küldjetek videót légyszi

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
a napi 100 guggolás megteszi a hatását, de hogy ne legyen izomlázad melegíts be, pl:felülés vagy vmi láberősítő gyakorlattal.
2009. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%

A guggolás igen az jó, csak tényleg a melegítés nagyon fontos. és nem is főleg az izomláz miatt, hanem hogy meg ne sérüljünk. Így olvasva hülyeségnek tűnhet, de akinek elkezd guggolás közben félelmetesen kattogni a térde az belátja, hogy kell az a melegítés. Főleg a TÉRD, mert terhelés alatt nagyon könnyen megsérül.


A futás is jó, csak azt kevesen szeretik: Esetleg a bicikli: nem kell észnélkül hajtani, és a tájban is gyönyörködhetsz, +fiss levegő... és igen: A BICIKLIZÉS előtt is érdemes bemelegíteni.

2009. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem létezik lokális fogyás. Nincs célzott fogyás. Nincs helyi fogyás. Nem onnan fogysz, ahol megdolgozod a tested.


Leírtam négyszer, mert úgyis megkérdezi valaki óránként. Osszátok be egy darabig.


Úszás, kocogás, biciklizés, szobabicikli, ésszerű diéta és.. tudod mit, olvasd el inkább ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__30..

2009. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Napi 4x fél min. 35-40 perces futás lassú tempóban. Ez a legfontosabb. Mellette pedig heti 3x torna.
2009. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak a saját esetemet írnám le. Ha nem diétáztam a sport mellett nem igazán fogytam, a lépcsözést is abba kellett hagynom mert iszonyat megizmosodtak a lábaim, szinte már csúnya volt. Nekem a diéta és a kalanetika jött be, nagyon szépen vékonyította a lábamat. Egy próbát megér és nem megterhelö.

Sok sikert!

2009. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:S mert megint itt ez a nincs lokális fogyás..basszus:S

akk sztetek semmire nem jok a torna videok..nem toom én 1torváztam erre és kb 1hónap után látszott h szebbek lettek a combjaim..persze jobb ha futsz torna melett is azért, meg a kaja sem mind1csak tornával nem megy..de csak futással sem!

ugyh a video youtube: van öt perced?(ez egy három részes HATÁSOS Réka vidi)

2009. júl. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi a címe a videónak?
2009. júl. 16. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:
én is tudom ajánlani, Rubint Réka "van 5 perced?" 1-2-3 részét. youtube-on fennt van. ez jó hasra,popsira,combra.
2009. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!