Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb hány hónap alatt tudok...

Kb hány hónap alatt tudok lefogyni egészségesen 10-15 kilót, hogy ne hízzam vissza?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem január óta ment le 14, de nem sportoltam, csak figyeltem h mit eszek.
2012. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mi vagyunk az idióták te génmanipuláció?:D Te miről beszélsz?

6x4=24, tehát szerinted 25 hét alatt 10 kilót lefogyni egészségtelen? Ki a franc mondta hogy éhezzen, 1500 kalóriával simán lelehet adni annyit, heti 1 kg EGÉSZSÉGES, még az orvosok is ezt mondják, szóval fogd már be a cseszett pofádat és ne minket nézz hülyének.

Jesszusom, nem szoktam ilyen stílusban beszélni, de már komolyan undorom van az unintelligens emberektől, volt idő amikor dietetikusnak készültem, de rájöttem, hogy nem bírnék segíteni az embereknek, mert tele van a világ ilyen hozzád hasonló szellemi fejlődésben megállt sznob fogyatékosokkal.

2012. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
génmanipuláció... :) annyira kreatív vagy! :D :D biztosan sokat kellett gondolkodnod ezen. kár,hogy az okoskodásodnak nincs értelme. ;)
2012. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Magyarul nincs semmi ellenérved ellenem, és támasztóérved a saját magad megvédésére. Rossz vitapartner vagy=unintelligens.:)
2012. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én az edzés alatt fél liter vizet vesztek, a vécén meg fél kilót szarok, akkor egy kilót leadtam napon belül, tehát én egészségtelen vagyok?
2012. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A heti egy kiló szerintem is kicsit túlzás. De félév alatt 10 kiló? Az szerintem abszolút jó, sőt, lassú is kicsit. Mennyit kéne fogyni szerinted? Évi 1 kilót? Szép is lenne, 40 éves koromra értem volna el, amit akartam:)
2012. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszokat...:DDD igazából csak összezavartatok...:D de valamit kihoztam belőle.:D
2012. júl. 23. 22:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Heti fél kg az ideális. Azt az életben nem szedet vissza.
2012. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!