Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? lent bővebben!

Hogyan tovább? lent bővebben!

Figyelt kérdés

hát.. szóval 77kg voltam az én 162cm-hez, eléggé idiótán néztem ki és öltözködni sem tudtam. 13 éves vagyok, szeptemberre el kéne érnem minimum a 61-62 kilót. káposztaleveseztem, kenyeret, cukrot, édességet, tésztát, kruplit, borsót, babot és kukoricát nem ehetek. 1 hét alatt lefogytam 72 kilóra napi 2 óra edzés mellett.aztán nyaraláson felszedtem 3 kilót. hazajöttem és megvontam magamtól megint a szénhidrátot így 71 kiló vagyok most. azóta megint kőkemény diétába kezdtem de már nem bírom. szédülök, émelygek.. rossz a közérzetem. ezt a diétát már nehezemre esik csinálni. és dohányzom is.szóval nem megy ugyhogy tegnap este megettem 1 szelet rántott tököt (olíva olajban sütve, anya csak azt használ)mert annyira szédültem és hányingerem volt.ma megettem vagy 20 szelet aboettet ugyanez miatt. a diéta alatt porleveseket ettem ami alacsony kalória tartalmú de van benne tészta.lehet hogy ettől nem bírok fogyni. meg mindig csináltam pudingot édesítőszerrel de lehet hogy ez is hizlal.mit kéne tennem ? vagyis mit egyek? a válaszokat előre is köszönöm, nagyon nagy szükségem van a fogyásra, a környezetem elvárja tőlem. nem tudok mit tenni. a buszon zaklatnak az utcán beszólogatnak, nagyon bunkók velem. ha nem akarom hogy minden nap sértegessenek (amit már nem bírok figyelmen kívül hagyni nem volt napom sírás nélkül)emiatt. másfél hónapom van rá hogy lefogyjak. mások miatt de nekem is gyökeresen megváltozna az életem.nekem lenne jobb ás nekik rosszabb.kérlek segítsetek nagyon sürgős lenne!!

köszönettel: Sziszy


2009. júl. 15. 21:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm de már megelőztelek már átálltam norbira.elolvastam akönyvet meg minden és ugy csinálom mint katinka hogy szigorított update (nem eszem hármas kódút) ketteset meg csak annyi h reggeli abonett. azóta már 69kg vagyok 1 hét alatt fogytam 2 kilót. de azért kösz:) amugy bocs h ujat kérdezek de a sima pudingpor mért hármas kódú!? mi hízlal benne ? abba még nincs cukor.
2009. júl. 22. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!