Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig kell még fogynom?

Meddig kell még fogynom?

Figyelt kérdés
Hiába fogyok le, a fenekemről nem megy le a háj. (Vagy ha ment is le, az olyan minimális, hogy nem látszik az eredmény.) A többi részem már kifejezetten sovány, de a hátsóm az marad. Van ilyen, hogy valaki genetikailag ilyen, hogy a szervezete ragaszkodik a zsírraktárhoz egy bizonyos területen? Ha még tovább fogyok, akkor csak a pálcika lábaim lesznek még gebébbek. :( (Súlyt, magasságot azért nem írok, mert én magam sem mérem, csak a látvány alapján szoktam fogyózni.)

2012. júl. 26. 00:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, és a vékony láb és derék miatt csak mégnagyobbnak látszik oldalról a fenék. :((
2012. júl. 26. 00:44
 2/7 anonim ***** válasza:
ha elpálcikásodik a lábad a diétád alatt,akkor izomtérfogatból adsz le,nem zsírból,vagyis kevés a bevitt fehérje és az edzés.
2012. júl. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, de ha növelem az edzés mennyiségét, akkor végre valahára el fog tűnni az óriási fenék? Mindenhol azt mondják, helyi fogyás nincs. :(((
2012. júl. 26. 05:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos rosszul csináltad, fogadd el, hogy változtatni tudj rajta.

Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyenesen letölthető.

2012. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a legjobb, ha én csináltam vmit rosszul, mert akkor még van remény a kijavítására. :) A könyvet letöltöttem, köszi szépen! Bár nem vagyok edzőterembe járó profi, aki olyan magas szinten űzi, de remélem egy mezei fogyózónak is hasznára válik majd. :)
2012. júl. 26. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem járok terembe, egyszerűen nem szeretem, régebben jártam, de nem jött be.

Inkább vettem otthonra súlyzókat meg szobabiciklit.

2012. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Igen, erősen genetika. Szerintem jól csináltad. Csak így tovább és erősíts.
2012. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!