Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a napi étrend kb hány...

Ez a napi étrend kb hány kaloriát tartalmazott?

Figyelt kérdés

reggeli: egy vékony szelet piritos fehér kenéyrből, 1 vékony szelet pulyka sonkával plusz egy kisebb paradicsom és mellé 1bögre csipkebogyúhús tea egy csepp édesitőval


utána fél órával kb 3korty fekete kv épphogy 1csepp édesitővel


ebéd: egy szelet rántott tök mellé: egy light vajban készült tükör tojással és hozzá paradicsom és egy ujabb bögre csipkebogyó tea édesitővel


uzsira még 1 kisebb szelet tök


vacsi: piritos pulyka sonkával(ugy mint reggelire) és egy fél paprikával és paradicsommal, hozzá egy bögre csalánlevél tea édesitővel


szóval ez anapi étrend kb hány kaloriát tartalmazott?


2009. júl. 16. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli - 200kcal

Kávé - semmi

Ebéd - nemtöbb mint 300kcal,ez is a RÁNTOTT tök miatt kb

Uzsi - 200kcal. ( de szerintem annyi sincs )

Vacsi - kb 200kcal mint reggel


Hát.. ez még ha kerekítek is 1000kcal. Ami rohadt kevés, még egy drasztikus diétában is. Nem tudom,hogy fogyni akarsz-e, vagy összeesni,de nagyon a második feléhúz..

2009. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát nem azért, mert nagyon fogyni szeretnék, én ettől apszolut jol lakom, nem vagyok tul nagyétkű...

de akor szerinted mit egyek még és melyik étkezés alakalmával?

2009. júl. 16. 13:42
 3/9 A kérdező kommentje:

és amugy 18/lány vagyok

157cm és 51kg..

2009. júl. 16. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
a kalóriát nem naon tom csak annyit hogy ez naon jó jól csinálod, de a rántott dolgokra vigyázz, ja és a vizről se feledkezz meg!
2009. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.

Hát,hidd el,én nem vagyok túlsúlyos, de évekóta 5ször eszem egy nap. Szerintem reggelire ehetnél többet is. Pl én nyáron reggelire simán megeszek 2-3 kenyeret. Persze ehez még jöhet sonka,felvágott,zöldségek, mint például paprika,paradicsom,uborka. Tízóraira is eszem, mondjuk 1narancs, elég is. De néha natur joghurt,esetleg citrommal,fahéjjal,édesítőszerrel. Ebédre megadom a módját, Kis tál rizs, nagy tál saláta, Csirkemell - amennyi jól esik- Sajtosan,tejfölösen,akármivel. Szoktam enni süteményeket is. Csak akkor teljeskiörlésű liszt, édesítőszer, házi lekvár, sovány túró, zsíros tejföl helyett ízesítetlen natúr yoghurt. Hidd el meglehet szokni, és az egészséges sem megy tönkre (Mondjuk a te étrendedben nem nagyon látok egészségtelen dolgokat,szóval ezt csak így általánosba írom). Délután én imádom az uborkát. Lereszelem citromlé rá, ecet, pici édesítőszer, kefir. Szerintem finom. De ehetsz -főleg hogy nem vagy hízékony- kiflit - halehet teljeskiörlésűt- felvágottal - nem a párizsi,virsli.. és társaira gondolok,ugyanis ezek csak zsírok,tartósítószer,ízfokozóbol és csupa finom dologból áll- sajnos :D Pedig énis szeretem az ízét,de tudom miből,hogyan készül,ezért nem eszem- Vacsorára én görög salátát szoktam enni, 10-20 dkg csirkemell sonkával, feta sajttal, paradicsommal, paprikával, és az általam kedvelt uborka salátával. Hülyeség,hogy 6után ne egyél, ehetsz csak ne zsíros,ch dús kajákat. Szóval este illő kerülni a lekváros kakaós cukros mázos krémes sütiket. a kenyeret pékárúkat. Nem lesz gondod soha a súlyoddal,és az egészségeddel sem, ha most odafigyelsz. Én eszerint nevelem a gyerekeim (Szabina 10éves,Aerobicra jár mindehéten 3x, és 156cm, 42kg, gyönyörű szép lány, formás alakkal) A fiam pedig most lesz 4éves, ovodás, de ő is szereti a zöldségeket,és csokoládéból csak az étcsokoládét fogyasszuk. De azt mindennap. Nem mértéktelenül. Házi pudingok,házi csokoládék, amit én csinálok fagyi, ilyenek persze mennek mindennap, de ezekben alig van szénhidrát,és nekik amúgy is kell a ch, szóval.

Remélem tudtam segíteni.


29/L :)

2009. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a vizfogyasztással

nincs probléma , mert abbol is elég sokat iszom kb 3litert biztos, főleg h ilywn meleg van...

am. igaz h előtte többet ettem mint most, csak akkor állandoan és szeémt kaját, akkor is ettem ha nem voltam éhes..most annyit eszem hne legyek éhes és ezen a napon 1cseppet sem éreztem 1Xsem h az lennék..am kb 3kgt szeretnék fogyni augusztusig az menne?

kb igy eszem, tornázom Rékára napi 20percet kb és futok heti 2X 20-25percet..rem igy menni fog..kitartásom az van bőven, szerencsére:) élvezettel is csinálom és mintha kicsattanék ..:)

2009. júl. 16. 14:23
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a kedves választokat!

akkor majd igyekszem még 1 kis gyümölcsöt meg kefirt belevinni a dolgoba(mert a joghurtot annyira nem szeretem):)

2009. júl. 16. 14:25
 8/9 A kérdező kommentje:
:) most néztem h 416kaloria a rántott tök:S
2009. júl. 16. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de gondolom az egy adag (5-6db) te meg egyet ettel :)
2009. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!