Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemény?! Ez már kövér vagy...

Vélemény?! Ez már kövér vagy duci vagy milyen kategóriába tartozik (főleg fiúktól kérdezem).

Figyelt kérdés

-10 kg a cél amugy 181-2 cm lehetek és 70kg körül..

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. júl. 27. 17:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Derekad valóban nincs, meg csípőd sem, ami bár alkati dolog, de sokat tud rontani az összképen.

(De közel sem annyit, mint a stílusod... Aki ide képet tölt fel, számolnia kell a negatív véleménnyel. Te nem bírod a kritikát. Itt rólad van szó, nem azt kéne találgatni, hogy más hogy nézhet ki, meg biztos féltékeny, mert te jobb vagy... Ha így is van,sem lényeges, mert mint mondtam, itt te vagy a terítéken. Másik dolog, a támadó védekezés, mert valaki nem a s*gged nyalja. Plöttyedt annyira tényleg nem vagy, de az amorf szóval nem vagy tisztában. Formátlant jelnt, ami viszont igaz rád.

Tény, hogy ez egy átlagos, hétköznapi test. De ha te kövérnek éreznéd magad, mint ahogy a kérdés íródott, akkor nem így válaszoltál volna.

Remélem, kielégítő volt.)

2012. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nincs miert leadj 10 kilot.Inkabb mozogj sokat es probald leadni a hasadrol a felesleget.
2012. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
figyelj nekem totál ilyen alakom van. de ha most elkezdesz fogyózni nem marad semmi melled mire lefogynál a hasadból amennyit te gondolsz. ez volt nálam is. elkezdtem de nagyon sok lement a mellemből ezért abbahagytam. de csináld minden másnap rubint réka van 5 perced -t amibe felülések vannak. azt hiszem aza 3. rész. de én még nem próbáltam.:) 14/L
2012. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 csokissüti002976 ***** válasza:
Nekem is kopp ilyen alakom van. Lefogytam 10 kg-t--->mellem meg a hasam összement. A hasamon még így is maradt... Kb. ennyi látszik. :D
2012. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
az a baj az aolakoddal, hogy vastag a derekad a csípődhöz képest
2012. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Most vagy nagyon elírtál valamit, vagy rossz képeket mellékeltél, mert a képeken egy teljesen vékony lány van. Inkább híznod kéne, hogy legyen valami alakod is. Magasságodhoz a 70 kiló egyáltalán nem sok, inkább kevés kicsit.
2012. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Aki szerint Te kövér vagy, annak csontváz való, nem nő!!!
2012. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!