Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemény?! Ez már kövér vagy...

Vélemény?! Ez már kövér vagy duci vagy milyen kategóriába tartozik (főleg fiúktól kérdezem).

Figyelt kérdés

-10 kg a cél amugy 181-2 cm lehetek és 70kg körül..

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. júl. 27. 17:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szerintem nem látszik, hogy 70 kg vagy:)
2012. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
juj de jó alakod van.. nagyon szép.Mondjuk én csaj vagyok,de iszonyat jó. max 3-4 kilót
2012. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiló ügyileg nincs gond. A hasadat formálhatnád kicsit, mert így hogy derekad nincs kicsit hordó alkatú lettél ott, de ezen könnyen lehet változtatni :)
2012. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

ez a majdnem tökéletesbe tartozik nálam, és nem látszik plöttyedtnek

25f

2012. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Ne dicsérjétek már!!


Nem látjátok, hogy direkt azért tett fel magáról félmeztelen képeket, hogy begyűjtse a sok nyálcsorgató pasas dicséretét?


Szánalmas kis k*rva!!

2012. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
féltékeny dagadék vagy
2012. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszönöm igen tudom h nincs derekam és azon vagyok csak hasról a legnehezebb fogyni mert ott indul be legkésőbb a fogyás..

4.válaszoló ez neked hol amorf alak már bocs? tudom h nem vagyok egy sovány de nemvagyok plöttyedt..

6.válaszoló te kinek képzeled magad hogy le k*rvázol valakit akit nem is ismersz meg semmi..??!! tisztába vagy te a szó jelentésével, h kikre mondják ezt? úgy látom nem.. azért mert feltettem pár képet magamról fehérnemübe le írtam azt is h miért.. és attólmég h valószínüleg te egy disznó vagy nem kell másokat oltogatni akik jobban néznek ki nálad.. szánalom vagy..

de a többi válaszolónak köszönöm:)

2012. júl. 27. 18:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jol nezel ki. Jo a szined is. Az a kis has, nos alajabaveve az tenyleg max 3 kilo. Igy is jo, meg ha leadod is jo. 27/L
2012. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ES meg annyi, hogy ez se nem duci, se nem kover. Normalis csinos, noies alakod van.
2012. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

a testzsír lehetne alacsonyabb kb 5-8%al.

amúgy meg nyugodtan felrakhatod ezeket a képeket a rosszlanyok.hu-ra,lesz jelentkező azért.

2012. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!