Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?! További...

Hogyan fogyjak le?! További infó lent!

Figyelt kérdés

171cm, 13éves és 72kg súlyú lány vagyok.Már elkezdtem sportolni is. Minden 3x leviszem a kutyámat 30percre. Reggelente szoktam futni 30percet. Édesanyámnak van 2fajta fogyasztótablettája. Azokból minden nap titokban beveszek 2-tőt. Egy ilyen, egy olyat! Reggelire iszom egy aktimelt és utána megyek futni. Eszem egy keveset ebédre és utána már semmit. De mindig megéhezem. Kérlek írjátok le, hogy miket szabad ennem.

Azért akarok lefogyni, hogy új életet kezdjek és ne csúfoljanak. Ja, és majd a gimiben nem én akarom eljátszani a "duci kislány"szerepét!:(

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)



2012. júl. 23. 11:45
 1/6 anonim válasza:
100%

ez szerintem így k*rvára nem lesz jó. Tönkreteszed magad csak vele, de nagyon!!!

A gimiben sokkal érettebbek, mint ált.suliba. Tapasztalat!!! Általánosban engem is sokat baszogattak minden miatt.6.után átmentem gimibe, és láss csodát ott semmi.

175cm/75kg. 15/L

(egyébként meg mindig lesznek olyan emberek, akik-ha csak titokban is- cikiznek valamiért.)

2012. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne fogyókúrázni akarj, hanem mozogj sokat!
2012. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Aki cikiz azzal ne foglalkozz! Elég primitív az ilyen emberek gondolkodása!
2012. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
titokban szede anyud tabijat? mit gondolsz meddig marad titokban ha elfogy és anyudnak nem marad :D ? amugy meg tabletta sosem fogyaszott még le soha senkit..azokat csak arra talaltak ki, hogy a tudatlanokbol penzt csikarjanak ki..szoval, kaloriadeficit kell neked, kevés szenhidrát, sok fehérje, és rostok, de ennyi évesen nem ajanlaos nagyobb fogyokuraba kezdeni, inkabb a sport a lényeg h formásodj...
2012. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézusom, kislány, ne csináld ezt, mert előbb utóbb el fogsz ájulni. Nyugodtan egyél mindenféle normális (chips, hamburger, csoki, palacsinta, stb. kilőve!) kaját, de mértékkel.


Bemásolom ide, amit másnak is írtam:



Szerintem legalább ötször kéne enned egy nap, kis adagokat. Például így:


Reggeli: 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér (a kicsi, kocka alakúból) sonkával, paradicsommal

Tízórai: 1 pohár kefir vagy 1 őszibarack

Ebéd: kis kocka rakott krumpli vagy 1 tányér frankfurti leves vagy 1 sült csirkecomb kis rizzsel vagy 1 fasírt (mert nagyon olajos) kevés főtt krumplival - lényeg, hogy ami zsírosabb/hízlalóbb, abból kevesebbet szedj! Egyél savanyúságot is (pl. bébi cékla, csalamádé, uborka)

Uzsonna: 1 pohár natúr joghurt v. kefir v. kis gyümölcs (2-3 őszibarack)

Vacsi: 2 főtt tojás majonéz nélkül, mellé 1 paradicsom VAGY gyümölcsök. De a tojástól tuti nem leszel 1 óra múlva éhes :)


Nyugodtan egyél/igyál pl. kaukázusi kefirt is, nagyon finom és egy egész doboz is csak kb. 250 kcal. Joghurtból natúrt válassz, ne a cukros gyümölcsízű vackokat (vagy ha nem bírod nélküle, nézz olyat, ami cukorszegény). Üdítőből igyál cukormenteset, teát is csak cukor nélkül igyál. Ha nagyon ennél valami édességet, egyél, de csak nagyon keveset(pl. 1 kocka sütit 3 helyett, 1 kocka Bounty csoki 2 helyett, stb.) A fehér/félbarna kenyeret, zsömlét, kiflit kerüld, vagy csak reggelihez egyél. Tésztákat is kerüld, a disznóhús helyett pedig egyél csirkét/pulykát. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, sovány/félzsíros túrót mértékkel, kefirt. Igyál naponta minimum 1,5 liter vizet.



Mivel te még fiatal vagy, változik a tested, növésben vagy, sok energia kell neki, így ha ennél kicsit többet eszel, az se baj , csak SOKKAL többet ne egyél. Beszéld meg anyukáddal, hogy egy picit le szeretnél fogyni (mondd, hogy így nem érzed jól magad, hamar elfáradsz tesi órán, stb.) és próbáljon olyan kajákat főzni, ami nem túl zsíros + zöldségből és gyümölcsből is egyetek többet.


SZÓLJ mindenkinek, hogy szülinapodra ne csokoládéval meg más édességekkel halmozzanak el (nálam ezt csinálták :D ). Ha ezt így normálisan megbeszéled anyukáddal, akkor segíteni fog és ne sutyiban eszegesd a tablettáit (attól különben is bajod lehet...).


Ja és mozogj sokat, sétálj sokat, futás után pedig csinálj nyújtó gyakorlatokat is ;)

2012. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én most leszek gimis... :) Egy nap eldöntöttem hogy nem fogok semmit enni, aztán elmondtam apukámnak aki már legalább egy éve életmódot váltott és egészségesen táplálkozik. Mondta hogyha nem eszünk akkor a szervezetünk elkezd raktározni... és az izmokat bontja nem a zsírt.


Egyél rendesen csak este 7 után már ne. Ne egyél édességet, helyette sok gyümölcsöt és zöldséget, kerüld a zsíros ételeket. Ha nem eszel semmit annak később súlyos egészségügyi következményei lesznek. Ja és a tabletták.. csak a vizet hajtják ki, hosszútávon nem érnek semmit. Sok szerencsét amúgy a fogyáshoz.. és egyél nyugodtan csak mértékkel és egészségest. :) 14/L

2012. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!