Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Legyszi adtok valamilyen...

Legyszi adtok valamilyen tippeket hogy fogyhatok le es milyen legyen kb. az etrendem? 14L/158/57

Figyelt kérdés
Van aki szeretne velem fogyni mert egyedul eleg konnyen feladom legtobbszor.:|

2012. júl. 30. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Az étkezéseidben a hús domináljon,főleg a fehér húsok: hal,csirke... Ha nem muszáj ne egyél fehér kenyeret,péksüteményeket... Kerüld a cukros ételeket,üdítőket. Pl.: reggelire valamilyen kefír,teljes kiörlésű kenyér csirkemell sonkával, ebéd: halfilé+rizs+zöldség, vacsi: tej+gabonapehely(natúr). Valamint napközben zöldséget,gyümölcsöt de inkább zöldséget valamint minimum 2-3 liter szénsavmentes ásványvizet fogyassz el... ez kb az alap,de ha beirod googlebe hogy fogyókúrás mintaétrend akkor találsz sok hasznos ötletet.ja,és csak magadra számíthatsz ha fogyni akarsz,mert ha neked nincs akaratod akkor lőttek az egésznek.még fiatal vagy, pár év múlva bombanő válhat belőled,legyen ez a motivációd! sok sikert!
2012. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kekeckedni akarok, akkor a tejet is nyugodtan elhagyhatod a tejcukor és a tejzsír miatt! Amúgy tökéletes az amit leírt, de egy valamit kihagyott ami nagyon fontos: az mozgás.

Heti 3-4x40-50 perc tempós séta vagy kocogás! És inkább 3 liter legyen az a víz, min 2,5! :)

2012. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Próbálj meg helyette nőni. Az könnyebb.
2012. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
sziaa! én is hasonló cípőben járok! én most leszek 14 ugyan akkora vagyok mint te...csak szerintem súlyosabb..:/ én nagyon szívesen csinálom veled!:) csak írj:)
2012. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha egy héten keresztül csak fehérjét eszel pl.(tojás fehérje nem a sárgája , meg csirkemell)akkor fogy öt-hat kilót!!saját tapasztalatból mondom én 56 kiló voltam most meg 49!!de ha elkezded ne hagyd abba de nagyon kemény diéta én néha az ájulás szintén voltam de megérte vékonyabb vagyok mint valaha!!:DD Sok sikert hozzá!!
2012. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Husok: max szarnyasok, zsir nelkul elkeszitve pl grillezes, vagy parolas, sok zoldseggel. En viszont a halra szavazok. Sok salata, ecetet es olivaolajat is tegyel bele. a kneyeret ne edd a husokkal egyutt. Sott a kenyeret ha lehetseges hagyd is ki. Cukros uditoket, edessegeket felejtsd el. A cukrot csereld le mezre. Igyal sok zoldteat. Egyel napi 5x keveset, es szamold ki a kaloriaszuksegletedet, attol fuggoen mennyit szeretnel fogyni. Ne ehezz. Igyal elegendo tiszta vizet. A gyumolcs is fontos, pl az alma keves kaloriat tartalmaz, viszont sok nyomelemet, es vitamint. A banan is mehet, de van aki puffad tole. Viszont nagyon fontos anyagok vannak abban is. Olvass mindenrol a neten. Egyel egy kis marek magvat naponta (Persze szamold ki a kaloriaerteket). Sok sikert!!
2012. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja es fogyozhatunk egyutt is, irj es megbeszeljuk. :))
2012. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!