Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A párom el szeretne vinni...

A párom el szeretne vinni vacsizni. én arra gondoltam susit ennék. Mennyire hízlal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 08:17
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi: sushi
2012. júl. 31. 08:18
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

semennyire,ha csak keveset eszel meg

illetve nagyon,ha sokat eszel meg

2012. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a japánokat. nem hizlal. Annyit meg úgysem fogtok megenni, hogy zsírdisznó legyél.


De amúgy, ha máshová is visz el párod, ne ezen parázz, mert elrontja az est örömét. Nem kötkedésből írom.:)

2012. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nyugodtan egyed! Amúgy meg igaza van az előttem válaszolónak, a párod figyelmességből, kedvességből elvisz vacsorázni, te ha meg ezen parázol, hogy jaj vajon hízlal stb és ez a feszültség benned marad az esti vacsinál is, látni fogja és elrontja az egész estéteket

Kitünő választás, nem hízlal, egészséges, edd nyugodz szívvel, és becsült meg a párod, manapság már ritkább:)

2012. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azon az egy vacsin fog múlni semmi, egyél egy jót a pároddal. De ezt érdemes átfutni: [link]
2012. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne, a lifetilt-et egy idegbeteg, nőgyűlölő barom írja...

Istenkém még mindig olvassák ezt a beteg embert?:(

2012. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, hogy imádja a nőket, de ugye az ember márcsak ilyen hiú, hogy ha tükröt tartanak neki, inkább megsértődik és a másikat tartja idiótának, minthogy magába nézzen és elgondolkodjon, hogy vajon miért bántja meg valami annyira. Gondolom Csernusról is hasonlóan gondolkodsz :)
2012. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem fogok parázni azon,hogy hízlal vagy sem .....tudom,hogy egy ilyen alkalomtól nem fogok meghízni. :)
2012. aug. 1. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!