Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét koplalással és tornával...

1 hét koplalással és tornával mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
a kérdésre kérek válaszokat nem kell mondani hogy úgy is vissza jön
2012. júl. 31. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Vissza fojtom magamba a kioktatást.:)


Na szóval én hülyekoromban egy hét alatt 4 kilót fogytam.

Napi egy-másfél órás cardio edzés, és étel gyanánt párolt zöldségek kis adagokra szétszedve, só nélkül.


De krvára nem ajánlom.

2012. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Filinger Artemisz ***** válasza:
11%
Szerintem nem kell koplalni csakgyakrabban egyèl kevesebbet és mondjuk 5-6 után már ne egyél.
2012. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
a kérdésre a válasz úgyis az,hogy vissza fogod szedni. és nem fogsz látványosan lefogyni, hacsak nem egyébként is 50 kilós vagy. ezt jobb,ha tudod. valamint jobb,ha azzal is tisztában vagy,hogy a látványos eredményhez hetek,hónapok kellenek. de ha már válaszért hisztizel,olyan 2-3 kilót le tudsz adni...aztán olyan 7-8-at szedsz majd vissza,de ha ennyi eszed van,meg is érdemled! ;)
2012. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
miért kéne visszafogni a kioktatást? az ilyen barmokon csak az segít! hihetetlen,hogy elveszi az emberek eszét a fogyókúra,az egészségükkel játszanak! szégyelljék magukat!
2012. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Ok. Akkor első vagyok, leírom a kioktató részt:

ezzel a módszerrel lefogytam 20 kilót, neurotikus, szétszórt voltam.

Utána visszajött 30 kiló. Ez jó 10 éve volt, akkor én is azt hittem, ja majd tudom tartani a gyors fogyesz után a dolgot. Hát krvára nem.


Ami bejött: nem zabálni, többször enni egy nap, kevés adagot, sok folyadék-víz. És persze mozgás.

Ezzel a baszomkülönleges:)) módszerrel megint leolvadt a súly, igaz ez már tartós is.

2012. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Azt hiszed, hogy egy hét alatt csodákat lehet tenni? Nem koplalni kell hanem tudatosan élni. Egyszerre ne egy lovat egyél meg hanem kisebb adagokat egyél naponta többször plusz sok ivás (víz lehetőleg). Sok-sok mozgás! Ha koplalsz nem fogsz fogyni, mert a szervezet először az elraktározott zsírt fogja felemészteni. Majd ezt követi az izomzat és a végén teljesen tönkreteszed saját magadat.
2012. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Egy hét alatt koplalással sem érsz el semmit, hacsak nem azt, hogy rosszul leszel, ingerlékeny leszel, legyengülsz...
2012. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Én utoljára ilyesmit most 3 hete csináltam, mert Nightwish koncertre mentem és ilyenkor rendszerint már napokkal az esemény előtt az izgalomtól nem tudok semmit enni. xD Úgy 5 kiló ment le, ami pont elég is volt, h vékonyabb legyen a derekam és jobban álljon a ruha. :) Amikor 1 hét múlva hazaértem, anyám egyből rám csodálkozott, h de nagyon lefogytam, pedig csak 6 napig voltam oda. Amúgy még sok leadni való van rajtam, a "nagy napon" már csak 78 kg voltam, de ahogy várható is volt (mivel utána kárpótlásul beettem egy csomó sütit meg tésztát), visszajött a koplalás előtti súlyom tehát 84 vagyok, de nem különösebben érdekel, mert tudom h úgy is le fog menni megint, csak idő kérdése, illetve elszántságé. Ha nem szánod el magad vmire komolyan, akkor nehezen mozdul a mérleg. Ha azt nézzük h év elején még majdnem 100 kg voltam, pár éve meg még 120...

Egyébként én 164 cm vagyok, és nekem a 64 kg lenne a végcél, az álomsúlyom, mert anno 20 éves koromban, amikor ennyi voltam, ezzel a súllyal láttam magamat csinosnak. Szerencsére arányosan vagyok kövér, a melleimhez meg a csípőmhöz képest vékony a derekam, mert amúgy nem eszek sokat, viszont nagyon szeretem a datolyát meg a diót, amit majdnem mindennap eszek és ugye ezek elég kalóriásak...

Ez az 1 hétig koplalás tényleg csak annak való, aki valaki vmi alkalom miatt gyorsan meg akar csinosodni, de ha nem olyan sürgős a dolog, akkor inkább életmód váltással fogyózzál. Nekem régen az is bejött, h teljesen kiiktattam az étrendemből a lisztes kajákat (kenyér, tészták, sütik), a krumplit meg a rizst, de azon kívül bármiből bármennyit ettem. Ezzel olyan 5-6 kiló ment le, igaz 2-3 hónap alatt, de hatékony. :)

33N

2012. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szoondiii ***** válasza:
0%

Semennyit. Ugye víz meg izomvesztés lenne.

Amíg valaki nem tanul meg táplálkozni, a modern veszélyes táplálkozást követi (gabonás, tejes cukros..) addig nem hogy fogyáshoz van kevés esélye, vagy esztétikus testhez, de az egészségnek az illúzióját is hamar el fogja felejteni, sajnos.


Szerencsére Szendi Gábor nem csak a paleolit táplálkozás hátterével foglalkozik, hanem pszichológus is. Kérdezőnek egy hasonló emberre lenne szüksége..

2012. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
3-4 kg-ot
2012. aug. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!