Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok! Mit szoktatok...

Fogyókúrázok! Mit szoktatok reggelizni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kezdő fogyizó igazából, de már majdnem egy éve abbahagytam a fogyózást, azóta pár kilót felszedtem, szerencsére közel sem annyit mint amennyit leadtam :)

Én anno mindig müzlit ettem reggel tejjel, utána pedig akkor is, mikor már nem fogyóztam, így már elég unalmas, szóval kíváncsi vagyok, ti mit reggeliztek, hátha nekem is megtetszik valami :)



2012. júl. 31. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Alapvetően kétfélét, de mindkettőt "ezerféleképpen" lehet variálni:

- Fehérje shake + valami lassan felszívódó szénhidrát, pl. zabpehely, zabkása, teljes kiőrlésű pékárú, stb.

- Tojásrántotta, teljes kiőrlésű kenyérrel.

2012. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
inkább a nap első felébe viszek be szénhidrátot és 2 után nem nagyon,mert dolgozni nem lehet éhesen meg kela szénhidrát hogy tudjunk gondolkodni tehát eszek teljes kiörlésű kenyeret mondjuk felvágottal vagy virslit vagy salátát vagy van hogy csak gyümölcsöt ,joghurtot
2012. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*kell a
2012. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mivel én reggel MINDIG édeset kívánok ezért már vagy egy fél éve zabkását eszek :D általában valamilyen gyümölccsel, de van hogy diétás lekvárral vagy magvakkal, vagy kakaóval


21L

2012. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Zabpehely+fehérje az egyik legjobb választás, tehetsz még bele gyümölcsöt is!
2012. aug. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

huu én variálgatom őket

zabkása gyümölccsel, joghurttal vagy túróval

rozskenyér, főtt tojás, paradicsom

grahamkenyér, 2sz sonka, 2sz light sajt, paprika, paradicsom

1rozskifli 1konzerv tonhal-borsos krém/paradicsomos/ sima levében, hozzá 1 paradicsom

1kis sz barnakenyér, 2tojásból, 2-3paradicsom, 1nagy paprika, pár levél spenótból rántotta 1 tk olivaolajon, ha van hozzá gomba, brokkoli akkor azzal is

2sz rozskenyér, mindegyiken 2-2sz sonka, 1fej hagyma és 1paradicsom karikákra vágra rátenni, majd a tetejükre 1-1 sz light mozzarella sajt és melegszendvicsnek megsütve hozzá mustár vagy ketchup házi paradicsomból és oregánóból

1cs mozzarella sajt fele 1 tál saláta 4-5 sz pizzás abonett

graham piritós megkenve mézzel hozzá 1 natur joghurt vagy kefír vagy ha van túróm akkor mézes túrókrémnek megcsinálva ráreszelve almá majd megszórva fahéjjal

zabkorpából palacsinta túrós-citromos vagy túrós-barackos vagy túrós-almás töltelékkel, vagy zabpalacsinta egy kis pohár joghurtos-kókuszos öntettel rajta lime vagy bogyós gyümikből öntet

túrógombóc, túró, tojás és egy kis méz, joghurt összegyúrva, ez megsütve, majd darált dióba vagy zabba megforgatva, hozzá joghurtos fahéjas öntett, vagy szoktam olyat is hogy teszek a gombóc közepébe fél-fél barackot, epret amikor még volt nagyon finom

vagy almát kimagozok, levágom a tetejét és túrós-mézes-mazsolás vagy túrós és diétás lekváros masszát töltöt bele, rászórok fahéjat és sütőben megsütöm de ugyanígy szoktam a zsemlével is, egy rozszsemle belét kiszedem, majd túrós-mézes masszát töltök beleés így sütöm meg, ez akkora is jó ha mondjuk hosszabb útra megyek, igaz ezeket úgy szoktam hogy előző nap csinálom meg ált ebéd uáni nasinak és mikróban csak rámelegítek, de nagyon finomak, érdemes kipróbálni

2012. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Korábban sima zabkását, mostanában müzlit, de külön veszem a hozzávalókat. Most zabpehely, lenmag, napraforgó és aszalt sárgabarack megy bele, vízzel, édesítővel, citromlével. Lehet még variálni friss gyümölccsel, mézzel, fahéjjal stb. Megunni még jó darabig nem fogom, annyira a reggeli rutin része, mint a kávé.
2012. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
zabkása 1 dl sovány tejből+vízből, ízesítésnek méz és natúr kakaópor. imádom :)
2012. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pl nem reggelizek soha sem. :D

De a joghurt 1 szelet piritóssal(A Ceresnek van Slimm kenyere) az simán jó. Hozzá ehetsz mozzarellát is szerintem simán.

A tojás az nagyon jó fogyis kaja, csinálhatsz tükörtojást, rántottát(ebbe zöldségeket is tehetsz)...

Szokott anyukám csinálni pirított búzadarát(ez lehet ebéd is szerintem amúgy): 20deka búzadarát 40deka vajon(Rama) megpiritasz, zsemleszínűre. Majd vizet engedsz bele, hogy ellepje, de ne lepje el túlságosan :D :D Vársz, míg felszívja a vizet(puhul). Tálalás előtt megszórod reszelt sajttal és petrezselyemmel. DE variálhatod szerintem kedved szerint. Isteni *_*

2012. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kaptam pár ötletet!

6. válaszoló, neked igazán nagy a repertoárod, jó változatosan étkezel még reggel is!:))

2012. aug. 1. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!