Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap sokat mozgok,...

Ha minden nap sokat mozgok, tornázok, sportolok, táncolok és mellette sokkal kevesebbet eszem mint eddig ettem, tehát csokiból csak egy nap 1 darabot, egy nap 1-szer,2-szer evés. Na így 1 hét alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
én 12 éves vagyok lány, 155 cm magas és 52 kg. nincs rajtam felesleg, meg izmos is vagyok, de akarok kicsit vékonyabb lenni... na? le szeretnék adni vagy 6 kg-ot.

2012. aug. 4. 11:05
 1/6 A kérdező kommentje:
szóval 1 hét alatt mennyit fogyok, ha így ezeket csinálom amiket leirtam?
2012. aug. 4. 11:08
 2/6 anonim ***** válasza:
így semennyit xD
2012. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6 kg-t hülyeség leadni neked. Pláne ilyen idiótasággal. A mozgás jó, de azzal, hogy 1-2× eszel leadsz először 3 kg-t, aztán ha abbahagyod felszeded a kétszeresét. Ha nincs rajtad felesleg és izmos vagy, akkor örülj neki, folytasd, amit eddig csináltál és kész.
2012. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
neem, úgy, hanem mostmár mindig 1 szer kétszer fogok enni. na? ma egyszer ettem keveset, meg nem egy darab csokit hanem többet, de estére annyit cigánykereztem az udvaron meg kezenátfordulásokat meg torna ugrálások hogy leizzadtam eléggé, még a térdem meg a bokám is megfájdult. ha mindennap igy lesz csak kevesebb csokit eszek meg eszek 1-szer 2-szer mértékkel. akkor 1 hét alatt mennyit fogyok?
2012. aug. 4. 21:00
 5/6 A kérdező kommentje:
ja meg napközbe még hip hop, tánc
2012. aug. 4. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érted, hogy ha naponta 1-2× eszel az nem tesz jót a szervezetednek!? EGÉSZSÉGES ÉTRENDDEL lehet TARTÓSAN fogyni...
2012. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!