Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az Abonett mitől lett update...

Az Abonett mitől lett update 3-as kód? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én nem Norbi szerint étkezem, csak böngésztem a neten a kódrendszerét, és ez egyszerűen érthetetlen! Az új rendszere szerint, nem is 3-as, hanem egyenesen 4-es. De példul a rozskenyér az 2-es.


Hát én nem tudom... Egy abonett 15-21 kcal, és már azok is teljeskiörlésűek. Én nem látom át, mitől lenne a rozskenyér jobb, mintha megeszem 2 szelet abonettet 30 kalóriával. De ami nekem itthon van most (a kukoricás), abból ha egy zacsit bevernék, még akkor is csak 350 kcal-nál vagyok. (persze, tudom hogy a tápanyag, meg minőség, meg blabla, de ez nekem mindenhogyan érthetetlen!)


Valaki elmagyarázná?


2009. júl. 20. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem pontosan tudom mit is jelentenek ezek a fokozások... De megpróbálok Neked a rozskenyér javára érvelni, hátha segít.:) szóval, talán azért tartják jobbnak, mert ha eszel egy szelet rozskenyeret, bár több kalória és szénhidrát, de jobban eltelít mint két szelet abonett, és több energiához jut a szervezeted. Szóval több energia, és később leszel éhes, nem koplaltál, de az emésztésednek is jó a teljeskiőrlésű rozskenyér. Én szeretem az abonettet, de tulképp ha belegondolsz egy száraz lapocska. Norbiék tudtommal azon vannak, hogy teljes értékű étkezéseket iktassanak be egész nap. Telán ez lehet az indok.
2009. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Igen, én is gondoltam arra hogy a tápérték miatt lehet, meg hogy tán az abonett jobban feltolja az inzulint? De mondjuk ez meg azért dől, mert ugye már az abonett is teljes kiörlésű gabonából készül.


Még arra gondoltam, tán azért, mert hogy hajlamos lehet az ember sokat enni belőle, merthogy azt hiszi "húdekevés"? Tehát hogy a kontroll csökkenése miatt, esetleg lehet olyan aki mértéktelenül enné?


Ugye az új rendszer szerint 4-es. Mondjuk olyan dolgokkal van egy napon említve, mint az aszaltszilvás milkacsoki, vagy az isler... Szóval a legdurvább cukros finomlisztes cuccokkal.De ez nekem fölfoghatatlan!


Én hónapok óta abonettezem diétába( meg a pufi rizzsel váltogatom), és íg jött le közel 30 kiló! És nekem óriási segítség néha az abonett, mert egy könnyen számolható egység, és mégis van valami íz változatosság annak köszönhetően hogy ilyen sok fajtája van.


Lehet írok Norbertnek, és megkérdem :D

2009. júl. 20. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!