Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kissé elszoktam a bevett...

Kissé elszoktam a bevett életmódomtól, hogy állhatnék vissza rá?

Figyelt kérdés
Egész jól haladtam a fogyókúrában (életmódváltásszerű étkezés), de elmentem Németroszágba és ott egy táborban csak müzlin, kenyeren és krumplin éltem, ez eléggé felborította a megszokott ritmusomat, és most itthon semmi nem jut eszembe mit egyek, csak a kenyeret és a mözlit kívánom. Valahogy vissza kéne térnem a bevált életmódhoz, meg minden, de most augusztusban minden héten megyek valahová nyaralni, külföldre, Balatonra, táborba, és nem tudom hogy tarthatnám így be, mert ezeken a helyeken csak azt ehetek, amit kapok, amit elém raknak, viszont fogyni szeretnék heti 1 kg-t. Vagy inkább majd szeptemberbe kezdjem el?
2012. aug. 8. 14:27
 1/2 A kérdező kommentje:
főleg hogy 13.00-kor kelek és az első étkezésre úgy 14.00 körül kerül sor, és éjfél után fekszem le mikor hogy, nem tudom hogy osszam be az étkezéseket, mivel egy átlag nap, amikor suliba megyek akkor először 9-kor eszem, és utoljára 19.00 körül.
2012. aug. 8. 14:33
 2/2 anonim ***** válasza:

A heti 1 kg irreális.

Havonta lehet ennyit fogyni normális keretek között.


Nem tudom hágy kiló vagy, mennyit eszel és hány éves vagy...

2012. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!