Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyókúra következtében...

A fogyókúra következtében múlt már el valakinek a menzesze hónapokra?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mit csinált, hogy visszaálljon?

Eléggé aggódok mer már 3 hónapja késik..


2009. júl. 22. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem fél évet maradt ki...semmit se csináltam csak újra normálisan keztem enni,csak vigyázz ezzel a "normális evéssel" mert ha elszalad veled a ló akkor minden egyes kg-t visszahízhatsz.Ha meg ezután se jön meg irány a nőgyógyász.
2009. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem már ez az 5. hónap,hogy nem jött meg...9 kg-t fogytam,szerintem azért van,most próbálok "normálisan" enni,csak nagyon félek,hogy visszahízom.Engem is érdekelne,hogy mivel lehetne gyógyszeren kívül meghozni.
2009. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év volt ami kimaradt. Extrém sportnál, és/vagy éheztetésnél szokott ez előfordulni, mikor a szervezet minden energiát az életbenmaradásra csoportosít át. Ugye a menses nem szükséges az életbenmaradáshoz... Nekem miután elkezdtem normálisabban enni, és visszavettem az edzést, rá egy hónapra újra megjött.
2009. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is késik három hónapja, mióta több mint 10 kgt fogytam :S Én a neten megkérdeztem egy nőgyógyászt, csak annyit mondott, hogy menjek el talpmasszázsra és ha nem jön meg spontán akkor keressem még meg. Most énis próbálok normálisan enni, viszont hízni nem szeretnék. Ha valaki tud valami megoldást az írhatna :/

Köszi.

2009. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ennyien írtok! (:

Olvastam, hgy a Cickafarkfű + palástfű teakúra használhat a bajunkra.. valaki próbálta már?

Én ma vettem nem is volt drága egyik 150 másik meg 300 ftvolt a gyógynövényboltba.. egy próbát megér..

vagy nem?

2009. júl. 22. 21:59
 6/6 anonim válasza:

2. vagyok

Én simán a cickafarkfüvet ittam pár hétig,naponta 2 pohárral,de nekem semmit nem használt:( lehet,hogy tovább kellett vna vagy vmi.De sztem egy próbát megér,hátha neked segít...ha igen légyszi írd meg,akk újra elkezdem,szurkolok:)

2009. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!