Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki a www.youtube.hu-n lévő...

Aki a www.youtube.hu-n lévő "van öt perced? " tornát csinálja mennyi idő után látta az eredményt? És ez mellett mozogtok még valamit? Mit esztek?

Figyelt kérdés

Szóval itt olvastam,hogy ez nagyon jó torna,és tényleg hatásos...Aug. 13-tól megyek nyaralni,és szeretném kicsit formába hozni magam.Ez mellett sok vizet iszok,sok gyümölcsöt eszek,a zsíros kajákat és a rágcsálnivalókat messziről elkerülöm(chips,kekszek stb.) és az üdítőket is(csak vizet iszok).

Na de ez mellett kellene még valamit mozognom?A hasammal,a combommal és a fenekemmel van egy pici baj...Amúgy nem vagyok kövér,160cm és 53kg vagyok,de van rajtam pici felesleg.Ezt szeretném leadni és izmosodni.

Ha naponta megcsinálom ezt a 3részes tornát,ami a youtube-on van és amit írtam az étkezésre azt betartom,akkor ez menni fog?

14/L


2009. júl. 23. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sikerülni fog :)


De ha biztosra akarsz menni, akkor menj el heti 3-4X 40 percet futni. Ez az egész tested megmozgatja és formálja a fenekedet, lábaidat. Ha nem bírsz sokat futni, akkor váltogasd a gyors gyaloglást és a futást.

A helyedben csinálnám RR valamelyik dvd-jét is, mondjuk az ideit... Ez minden testtájra kiterjed, kellemesen elfáradsz, de nem eredménytelenül.

(itt letöltheted, ha érdekel:

[link] )


Ezen kívül figyelj oda a fokozott folyadék bevitelre, mert az elengedhetetlen a sok mozgás és izzadás mellett, főleg ebben a melegben. De ne csapvizet igyál, mert az klóros, és nincs benne ásványi anyag.

Ajánlom, hogy figyelj a fehérje bevitelre, ez fontos az izmaidnak!

A gyümölcsök cukortartalmát keresd meg a neten, mert pl. a banán többet árt, mint használ fogyi idején.


Illetve mozgás ellőtt ajánlom az L-claritin tablettát, de ez már mellékes, szerintem.


Kitartás, tuti sikered lesz! :):)

2009. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is nagyon bejött ez a Van 5 perced? 159cm,és 51kg vagyok. a fenekem igazán narancsbőrös volt,és ilyen 3 hét után látványosan észrevettem,h nincs annyi narancsbőr.

én mindennap megcsinálom egyszer ezt a 3részt,ill. RR Kunovics Katinkával tornázik még azt ajánlom,az is a youtube-on van, popsi formáló gyakorlatokat csinálnak.

a sok víz szintén ajánlott.

2009. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A cikkben benne van a válasz:

[link]

2009. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A van öt perced? 3 részes... Ti hogyan csináljátok? mind a 3 részt 3x egymás után? vagy a 3részt csak 1x?


bocsi az offért.. csak kíváncsi vagyok

2009. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én ugy szoktam h az 1. részt 3X(mert réka is mondja a videon h összesen 3X kell)


a 2.részt kétszer szoktam

a 3.-t 1X

és minden nap megcsinálom nem csak 2naponta

2009. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És mikor kezdted? Mennyire látszik már az eredmény? :) Köszi a válaszodat!! :))


és bocsi megint az offért :P

2009. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eleitől kezdve,naponta 1x csinálom mind a 3részt,4 hete kezdtem el. az 1-2 részt most minden másnap 2x fogom.
2009. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is csináltam már párszor,de most már rendszeresen csinálom majd.Én úgy bírom megcsinálni,hogy mind a három részt 2x csinálom meg.Ha belejöttem majd mind a három részt 3x csinálom meg.Persze naponta csinálom.:D
2009. júl. 25. 15:53
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Szükség van erre??? Hogy naponta? Mindenki azt mondja, a tornát elég minden másnap, mert az izmoknak az a jó.
2009. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,ártani nem árt,hiszen gondolj bele.A sportolók is naponta edzenek,mozognak és nincs baj az izmaiknak.Én bírom naponta és csinálom is,a nemes cél érdekében bármit:D
2009. júl. 25. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!