Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítsen. Gyümölcsöket...

Valaki segítsen. Gyümölcsöket eszem, és zöldségeket, meg néha pászkát, kevés húst. Nem szem többet 2000 kalóriánál, és mégis hízom, holott napi 50 km megvan a bicajon 25 km/h átlaggal?

Figyelt kérdés

minden nap megyek most a nyáron 50km -t kb 25 km/h átlaggal általában, és mégis.... 78 kilóról most felhíztam 80 ra. nem tudom mi a fenét csinálok rosszul. a zsírom az 17.5 %. már mindenféle hülye diétát kipróbáltam, de nem tudok leadni a súlyomból:( segítsen valaki.


182 cm magas 24 éves férfi.


2012. aug. 19. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kéne egy pajzsmirigy vizsgálat.
2012. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
vérből megvolt. és minden oké....
2012. aug. 19. 11:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi 50 km-t bringázol, akkor több húst kéne enned, zöldségeken élve ez így csak árt inkább az izmaidnak, mint használ.
2012. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem izmot kaptál magadra, nem zsírt..én 49 kiló voltam, elkezdtem minden nap futni, heti háromszor kardiozni és 2 hónap alatt 55 lettem
2012. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2 ezer kalóriából (vagy alatta) szerintem nehéz izmot építeni...
2012. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kezdj el súlyzós edzéseket végezni.

És nem kell "mindenféle hülye diétát kipróbálni", helyett az alapvető tudnivalókat kell elsajátítani:

[link]

2012. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megeszem annyi proteint, tojásfehérjéből, ami elég. nem vagyok hülye, és mellesleg nem izmot akarok építeni. 17.5 nem annyira sok, pár kiló zsírból lemenne és boldog lennék 15 % al.... ugyanis 17.5 teljesen egészséges testsúly tartomány. igazából nálam inkább a hiúság ami ott van. és kérlek ne kezdj el nekem a húsevésről kiselőadást tartani, van vega testépítő kollégám, és hidd el, 90 kiló, 175 cm, és olyan karja van, hogy beszarnál tőle... mondjuk neki borzalmasan lassú az anyagcseréje, kevés étellel elvan nagyon sokáig. 72% igen, az izom nőtt, az tény, viszont szeretném ha a zsíromból egy 2 % lemenne. mert az jobban mutatna rajtam. ennyi. utolsónak: Csinálok súlyzós edzéseket, és mégsem megy.... csak a karom nől tőle, meg a "cicim"...:D
2012. aug. 19. 14:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Valamit biztosan rosszul csinálsz, olyan nincs, hogy valakinél nem működnek az alapvető biokémiai folyamatok.
2012. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
látod mégis van. nem tudom mit csinálok rosszul, mert az edzéseim durvák, de kisajtolom magamból mindig az utolsót is ha kell. lehet meg kéne úgy rendesen is nézetnem a pajzsmirigyemet. mert tudom van olyan vizsgálat is, amivel megnézik normálisabban, nem csak vérből....
2012. aug. 19. 14:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Húsból bármikor bármennyit ehetsz ugyanúgy mint a zöldségből, viszont a gyümölccsel óvatosan. Nagyon egészségesek teli vannak vitaminnal finomak is, de tudod van olyan ami egészséges és hizlal és olyan is ami egészségtelen és nem hizlal. Teli vannak fruktózzal, így lehetőleg este felé már ne is egyél.

Amúgy nem kellene 50 km-t tekerni felesleges és főleg ez elégé gyors tempó, ilyen pulzus tartományban nem indul be a zsírégetés. Tekerj lassan és ne számold a km-reket.

2012. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!