Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzésterv? Többi lent.

Edzésterv? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első sorban edzők, vagy olyan emberek véleményére lennék kíváncsi akiknek sikerült megszabadulni a fölöslegtől.

A következő lenne:

18 éves lány vagyok, sajnos mindig is családban volt a hajlam a hízásra. 3 hónap alatt szeretnék megválni 15 kilótól.


Olyan mozgást vagy étkezést tudnátok ajánlani, mely segít ebben?


Előre is köszönöm!



2012. aug. 21. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Étkezés: sovány hús+zöldség+gyümölcs

Kenyérből csak teljes kiörlésű, sok víz

Pl :

Reggeli: 2 szelet teljes kiörlésű kenyér selyem sonkábal/ 1-2 főtt tojás vagy rántotta

Tízórai: gyümölcsök/natur joghurt

Ebéd: párolt csirkemell zöldség körettel

Uzsonna: gyümi/ zöldség/ joghurt

Vacsi: 6 előtt (az előzőek közül bármit lehet választani)

és ha még éhes vagy később, akkor csak zöldség vagy gyümölcs

Legalábbis én általában így étkezem.


Mozgás: tempós séta, lépcsőzés, én futni szoktam a hátsóudvaron, épp hogy egy 8-ast letudok írni, kicsi a hely, de gondoltam amíg nem tudok normálisan futni, annak a pár percnek elég. Először 2 percet tudtam futni, így 3 hét után már a 15 is megvan, majd lesz több is. Ezen kívűl akármilyen torna, pl pilates jó.

2012. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
12 hét alatt 15 kiló túl sok. Izmot is veszítenél. A 15 kilóhoz legalább 15 hét kell, de inkább több. A mozgás fontos, de nem ettől fogysz. Hagyd el a cukrokat és a keményítőt. Az elején látványos lesz a fogyás pusztán ettől, később lelassulsz, akkor kérdezz újra :-)
2012. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!