Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha éjszakáztok (tanulás) mit...

Ha éjszakáztok (tanulás) mit esztek ha megéheztek, de nem akartok elhízni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs ilyen problémám (mármint elhízásos, tanulós van:P), de én akkor gyümölcsöt ennék pl. almát, mert az elég laktató
2012. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor ahány ház, annyi szokás, mert ha én éhes vagyok és almát eszek, akkor éhesebb vagyok utána mint előtte xD (mert savas...)
2012. aug. 22. 00:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Almával én is így vagyok!


Hát én nem szoktam éjszakába nyúlóan tanulni, DE záróvizsga napján éjjel valami édesre fájt a fogam és bevágtam vagy 5 szelet étcsokival bevont marcipánt (gyomorideg miatt úgysem ettem sokat előtte) :D (Csak menjek át, minden más mindegy alapon.) Aztán reggel levizsgáztam, hazajöttem (jegyzetek szétdobálva mindenhol, marcipános papír mindenhol, sötétítő még mindig behúzva, ágy beágyazatlanul), főztem egy kávét, befeküdtem az ágyba, bekapcsoltam a tévét és megettem még két szelet marcipánt XD


Utána ugyanúgy ettem mint előtte, szóval ettől nem híztam meg :P

2012. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi, csak sajna nálam elég gyakori az éjszakázás :( és sajnos hasonló okokból (stresszevés, unalomevés, kifogásevés, stb...) felszedtem jó 25-28 kilót, a marcipánt meg utálom :D de azért köszi :)
2012. aug. 22. 00:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

tesco-s előre kipattogatott popcornt vegyél 100g-ba van 54 kcal

180g-os csomag van. nagyon de nagyon eltelít. kevés kalóriás és szerintem nagyon jó :O :D én minden nap megeszek egy zacsival :D

2012. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én tanulás közben mindig vízipipázok, bár ez elég drága mulatság, de közben eszembe sem jut enni:D Most is, epres dohány, nyami.

Amúgy a teszkós popcorban tényleg csak 54 kcal van 100 grammonként?:O pedig egy otthon kipattogtatottban minimum 400.(mármint egy csomag):D dejó, venni fogok...hú dejó, ennek az infónak most nagyon örülök:D köszi!

2012. aug. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

a tescos popcorn infót én is köszönöm! :D

amúgy én is olyan vagyok mint te, stresszevő, unalomevő, és kifogásevő (főleg ha tanulni kéne) szerintem rágcsálj gyümölcsöket, vagy felvághatsz magadnak csíkokra zöldséget és azt mártogathatod körözöttbe, fűszeres joghurtba, paradicsommártásba, én ezt is szeretem. De az egy tévhit egyébként hogy éjszaka jobban hízlalnak a dolgok, a kalóriák nem tudjáák hogy éppen hány óra van :D tehát egyél amit nappal is ennél

2012. aug. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én párizsit szoktam nyammogatni
2012. aug. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Zabkása, olcsó, finom, egészséges és laktató.Ha nem ízlik natúr tehetsz hozzá kakaóport és már is kielégítetted a cukorhiányod. :D
2012. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Én szerencsére bármikor, bármit, bármennyit ehetek. :D
2012. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!