Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pajzsmirigyem rendetlenkedés...

A pajzsmirigyem rendetlenkedése miatt 15 kg híztam a böröm is szét repedt de gondolom ezzel nagyon nem tudok mi tenni! A háziorvosomtól kaptam a reductil nevü kapszulát, de a szedése mellett kerülnöm kell a szénhidrátos ételeket! De akkor mit egyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
A pajzsmirígy alulműködése jelentős anyagcsere lassulással jár. Tehát a betegség előtti időszakban elfogyasztott kalória nem okozott súlygyarapodást, viszont lassult anyagcserével már jönnek fel a kilók. Azért ez a betegség nem ennyire egyszerű. Mielőtt kötekedsz olvass kicsit utána!
2009. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%

Az annyira sz@r hogy idejön a sok csíra szteroid agyú testépítő b@rom, és azt gondolja, hogy attól, mert ő magának ki tudja számolni hogy hány gramm ch-ra, meg fehérjére van szüksége (brávó, brávó micsoda teljesítmény...), meg elismétli párszor Bunny dumáját a bádibilderponthu-ról (persze szigorúan az Ő bunkó stílusában, mert ettől lesz kemény a f@rok), nos, azt gondolja hogy ettől már mindjárt minimum belgyógyász professzor lett, és nekiáll orvosi dolgokban osztani az észt.

Tényleg elképesztő!

2009. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé otthon vagyok a témában hidd el. Azt tudhatnád, hogy csak a megevett kalóriáktól hízik az ember pajzsmirigy alulműködés esetén (is), a hormonok legfeljebb csak hajlamosítanak a hízásra. Akkor ilyen jelentős mértékű a hízás ha valaki nem diétán van - amit az orvos is megkövetel ilyen betegség esetén! - hanem a szokásos eszem-amit-akarok "kúrán". Mellesleg a Reductil egyeseknél farkaséhséget okoz, másoknál erős szívdobogást, és bizony elég sok mellékhatása van nem utolsósorban pedig ez egy kedélyállapot-javító szerként van nyilvántartva és csak mellékhatása funkcionál fogyasztótablettaként. A szisztémája hasonló a Diane 35 fogamzásgátlóhoz, mert annak is csak a mellékhatása a fogamzásgátlás. Azt is tudhatnád, hogy ilyenkor javasolt egy erősebb 8-900 kalóriás diéta, mert az egy dolog, hogy lassul az anyagcsere, de pontosan ezért kell inni sokkal több folyadékot és enni több zöldséget és gyümölcsöt. Mielőtt visszaszólsz olvass kicsit utána annak amiről beszélsz!
2009. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

nem a kritizálások miatt írtam ide!

aki paraszt akar lenni az inkább ne is írjon!

köszönöm!

2009. júl. 25. 21:19
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tetszik ne kérdezz! Hisztizni meg felesleges.
2009. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem süllyedek le még jobban a baromemberek szintjére!

A segítségeket köszönöm,a hitetlenkedők meg....gondoljanak amit akarnak!

2009. júl. 26. 23:04
 17/18 anonim válasza:

Pajzsmirigy alulműködés7től lazán híztam 20 kilót..

52 kilóról 72-re. Gyógyszertől vissza 56-ra.

Nagyon gonosz az a pajzsmirigy ti nem is gondoljátok mennyire.

L/31

2012. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

És találtak mellette még inzulin rezisztenciát is.

Tüneteim voltak:

-erős fáradtság, aludtam délután 2-kor,

-hízás

-hajhullás,

-ingerlékenység

-sok víz fogyasztás

2012. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!