Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 2 hétig csak gyümölcsöt és...

Ha 2 hétig csak gyümölcsöt és zöldséget eszem mennyit fogyhatok tőle?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de ne csinálj ilyet! Nem megoldás. Az ilyen gyümölcsös-zöldséges diétákat max 3 napig tanácsos csinálni, különben rosszabb hatást érsz el mintha nem csináltál volna semmit.
2009. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
első vagyok. amúgy szerintem kb olyan 5 kg-ot. De nem tiszta 5 kg zsírral lennél kevesebb.. hanem ebben van sok víz, és több, mint valószínű, izomveszteség is!
2009. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

szerintem konkrétan utána az intenzívre fognak vinni. főtt kajára szükséged van, és nyugodtan egyél bármit, csak ne sokat. és nem hülyére kéne koplalni magad, hanem edzeni kéne. szvsz.


bocs a stílusért, de nem akartam finomkodni.

2009. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én ezt 12 napon keresztül ettem ,8 kiló ment le és teljesen jól éreztem magam a diéta alatt is és utána is.Igaz néha bűnöztem de akkor is megérte nekem.8 kiló az 8 kiló és mínuszban.
2009. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én például nagyon szeretem ha csak gyümölcsöt eszem, mert könnyű vagyok egész nap és nem puffaszt, stb. viszont szerintem is napi 1 főttkaját iktass be azért.aztán reggelire és vacsira mehet a gyümi.
2009. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben minimum 2x rendesen eszel napközben (nem este) és megiszol napi 3 liter vizet, akkor is fogyni fogsz pláne, ha még mozogsz is. Ugyanis ha minden mást kimosol a szervezetedből az egyoldalú tápanyagbevitellel, és utána nyilván visszatérsz a rendes kajáláshoz, a szervezeted sokkal jobban fogja raktározni mindazt, amit megvontál tőle (tehát zsírt, szénhidrátot...-sajna ez ösztönös).
2009. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat :)
2009. júl. 30. 15:36
 8/9 A kérdező kommentje:
07-26 19:01 nek Üzenem hogy nem koplalom magam hülyére mert a koplalás az azt jelenti hogy nem eszemm semmit egész nap!!!
2009. júl. 30. 15:39
 9/9 A kérdező kommentje:
és szoktám még tornázni is!!!!!
2009. júl. 31. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!