Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A combomról akarok fogyni....

A combomról akarok fogyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogyok én mindenhonnan, de a hasamról többet. Nekem a combom lenne a legfontosabb, szeretném ott felgyorsítani a folyamatot. Úgy gondolom hogy comberősíő gyakorlatokat nem akarok csinálni, mert nem a combizmaimat akarom építgetni, hanem először a rajta lévő zsírt akarom elégetni. A fóliázás is megfordult a fejemben, de úgy gondolom hogy az csak a vizet takarítja el belőle, ami vissza is jön ha iszok (vagy rosszul gondolom?). Szóval olyan gyakorlatok, tippek, trükkök érdekelnek, ami a combomon lévő zsírtégeti el (külső és belső részt is) plusz narancsbőr is van rajta (szerencsére sehol máshol, csak ott). Arr azt olvastam lehet kenegetni olajos kávéval(????).

Mindenkinek köszönöm előre is a válaszokat! Nagyon bízok bennetek!!!


2008. máj. 13. 12:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd a fogyókúrát, majd a combodról is lemegy a fölösleg. Tudomásom szerint a sorrendet nem lehet befolyásolni, azt a szervezeted intézi. Erősítő gyakorlatokat csinálhatsz, feszesebb lesz tőle a bőröd ha több az izom alatta.
2008. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lokális, azaz helyi zsírégetés. Egyéni genetikai adottságok alapján dől el, hogy hova hízol, és hogy hova fogsz. Ahova sokat hízol onnét megy le lekésőbb, de lemegy, csak nem szabad feladni.

Ezt sajnos nem tudod befoláysolni, semmi szer, trükk nem segít ezen. Sajnos. Neked pl a hasról megy le sok, másnak meg a fenekéről és a hasáról pedíg nem. Ez mindenkinél más.

Semmit nem használ, diéta mozgás, és súlyzós edzés + aerob edzésnek köszönhetően szépen le fog pucolódni onnét is a zsír.


Sok sikert!!!

2008. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Egyértelmű a megoldás. Ha te a combodra szeretnél fogyni és a lábszáradat erősíteni, akkor természetesen a futás a legjobb megoldás. A sport nemcsak méregtelenít (tehát izzaszt, de fitten is tart). Természetesen a biciklizést is tudom javasolni. De jön végre a nyár, így te is menj sokat strandolni. Az úszás csodákra képes ;)
2008. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is combproblémás vagyok. És bár mindenki azt írta itt, hogy a mozgás az, ami segít (ezt mellesleg én is aláírom, a futás a legjobb combra), viszont én egy másik trükköt is használok. Paprikakrém. Baromi sokat segít helyileg, igenis marha nagy az eredménye, magamon tapasztalom. Nem a vizet hajtja ki, hanem beindítja a vérellátást, méregtelenít. Felkenem, és betekercselem magam egy órára minimum (amikor eszméletlenül éget). Csodákra képes! Persze a mozgás mellett.
2008. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A 4. hozzászóló szerintem el sem olvasta, mit írtam a kérdés alá, mert ott egyértelmüen leírtam hogy már egy ideje fogyókúrázok. Ha ő ezt elolvasta volna, vagy elolvasta bár, de mégsem fogta fel, mert ha igen akkor nem írja azt hogy "zabálj kevesebbet" "mozogj többet" stb.

Köszönöm ilyen tanácsokra NINCS szükségem.


Mindenki másnak köszönöm a tippeket! Tegnap voltam futni, rendesen lefárasztott, ugyhogy mostmár rendszeressé teszem. A paprikakrémet is kipróbálom, még ma fogok venni a boltban!

2008. máj. 15. 09:36
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
mert ennyi eszed van hogy kérémeket vásárolsz ahelyett hogy mozognál, :D azért sok sikert, bár abból hiány lesz már látom előre sajnos
2008. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom milyen nehéz fogyni, mint sok nő, én is ebben a cipőben járok, de sikerült 10 kilótól megszabadulnom röpke 3 hónap alatt!

Ne higyj az ilyen meg olyan krémeknek, fogyasztószereknek, én ilyeneket soha nem próbáltam ki és szerintem hülyeség is!

A lényeg, hogy REGGELIZZ, tízóraizz, ebédelj rendesen, és uzsonnázz is, délután mozogj egy fél órát-órát és este 6 után már ne egyél csak igyál amennyi belédfér! Hidd el nem is olyan nehéz, a sok víz méregtelenít és szebb lesz tőle a bőröd, én sem hittem el, de tényleg igaz!

Én sem vagyok az a "gyerünk le az edzőterembe" típus! Tudod hogy fogytam? Minden alkalmat megragadtam hogy mozogjak, például le kell vinni a szemetet...á nincs kedvem...de igenis legyen! Meg kell sétáltatni a kutyát!...menj el! Takarítani kell! Hát csináld! NE LÉGY LUSTA!!!! Nem kell nagy erőfeszítést tenned azért, hogy fogyjál!

Szerintem túl van bonyolítva az egész, ma már minden erről szól, folyik mindenhonnan a szenny.

Az ember azért eszik, mert rosszkedvű. És miért rosszkervű? Mert kövér! És miért kövér? .......

Ördögi kör, amiből ki lehet szállni, nem kell túlbonyolítani!

Lehet, hogy számodra hülye példákat hoztam föl (szemét, kutya,takarítás),de a lényeg, hogy mindig csinálj valamit, amivel elfoglalod magad!

Remélem segítettem valamiben.

Egy 25 éves lány...

2008. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

NEM MONODM EL MÉG EGYSZER LÁNYOK !!!


FELEJTSÉTEK MÁR EL LÉGYSZIVES, KÖNYÖRGÖM AZT HOGY ESTE 6 UTÁN NEM ESZTEK NEM TUDOM KI TALÁLTA KI DE MEGÖLNÉM AZ TUTI.


Figy, szerintetek a jó az a szervezetnek hogy pl ha reggel 6 kor kelsz akkor 6+6 12 órán keresztül semmi tápanyagot nem kap?? az egy fél nap gyerekek!!!


2008. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Akkor szerinted mitől fogytam 10 kilót?

Semmi baja nem lesz a szervezetnek ha nem eszünk este 6 után, az jobb lenne ha állandóan ennénk? Még 9-10-kor is?

Nem azt mondtam, hogy figyelje az órát és PONTBAN 6-kor kész, vége, csak szerintem nem kell a szervezetet leterhelni azzal, hogy estére eszik az ember, nekem ez bejött és semmi féle káros mellékhatását nem érzékeltem.

És nem kell ilyen idegbetegül felfogni ezt az egészet, az írásodból láttszik, hogy CSUPA NAGY BETŰKKEL ÍRSZ, szerintem ez károsabb lehet, mint az esti NEM kajálás... :)

2008. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én nem idegességből írtam nagybetűvel hanem azért hogy mindenki jól lássa ;-)


Ne mterheled le a szervezeted épp ellenkezőleg, nem adsz neki 12 óráig tápanyagot és éhezteted , akkor az anyagcserédnek annyi.

a 10 kiló fogyásod 60 % izom , csak szólok ;-)

2008. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!