Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A combomról akarok fogyni....

A combomról akarok fogyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogyok én mindenhonnan, de a hasamról többet. Nekem a combom lenne a legfontosabb, szeretném ott felgyorsítani a folyamatot. Úgy gondolom hogy comberősíő gyakorlatokat nem akarok csinálni, mert nem a combizmaimat akarom építgetni, hanem először a rajta lévő zsírt akarom elégetni. A fóliázás is megfordult a fejemben, de úgy gondolom hogy az csak a vizet takarítja el belőle, ami vissza is jön ha iszok (vagy rosszul gondolom?). Szóval olyan gyakorlatok, tippek, trükkök érdekelnek, ami a combomon lévő zsírtégeti el (külső és belső részt is) plusz narancsbőr is van rajta (szerencsére sehol máshol, csak ott). Arr azt olvastam lehet kenegetni olajos kávéval(????).

Mindenkinek köszönöm előre is a válaszokat! Nagyon bízok bennetek!!!


2008. máj. 13. 12:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedves Eredeti Kérdező!


Nos, igen. Ez az amit nem igazán lehet betartani, mármint ha máshol eszel és úgy kisszámolni, esetleg megsaccolni a tápanyag értékeket, szinte soha nem pontos.

A negróhoz csak annyit, hogy nem a kalória számít, hanem hogy milyen minőségű tápanyagból viszed be, én a kalóriát csak a zsírbevitel miatt számolom, és az össz. kalóriához mérem a zsírbevitelt. Sokkal fontosabb A CH, fehérje értékek számolása, és vezetése étkezési naplóban ;-)

Persze mindenkinek be kell lőni a szénhidrátmennyiséget, ez egyénenként változik van aki napi 150 grammtól sem fogy úgy ahogy kéne, van aki meg 300 g tól fogy le, ez függ az életkortól, az illető nemétől és a napi, heti fizikai aktivitásától, pl hogy sportol-e és hogy mennyit, fizikai munkát is végez-e mellette, vagy csak ülőt, stb...



Azonban három dolgot célszerű elkerülni diéta alatt: liszt, cukor, só

Sajnos azt kell mondjam, hogy az ilyen másnál eszem dolgot ilyenkor célszerű elfelejteni arra a pár hónapra, persze csak ha kivitelezhető.

Nekem sem mindig sikerül, barátnőméknél ha eszem heti max 1x, akkor félreeszem, de ez úgymond csaló étkezés, tönkre is vágja az anyagcserémet /egyes tanulmányok szerint ez gyorsítja, nem tudom így van-e vagy sem/, mert megszokja a letisztult kaját amit a diéta alatt eszem.

Sajnos bajlódni kell a tápanyagtáblázattal, és mérni kell grammra pontosan a bevitt cht, fehérjét, zsírokat máskülönben az egésznek lőttek.


A 25 éves lánynak pedig, mivel van még pár mutatnivalóm neki a tarsolyomban:


disasterpieces@freemail.hu

2008. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Jah és még valamit a 25 éve leányzónak, miszerint az hogy a turót összeturmixolod almával egyáltalán nem gáz, csak ne fél kiló alma legyen, némi víz még mehet hogy hígabb legyen, de a napi össz ch mennyiségbe az almát is bele kell számolni!!!
2008. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Látom, hogy érdkesen felpezsdült az élet szegény kérdező körül, pedig ő csak egy-két jótanácsot kért volna.

Én srác vagyok, tehát a szervezetem sok szempontból más, de egy-két saját tapasztalatot megosztanék, hátha hasznát veszed: az, hogy honnan fogy az ember jobban, abban van igazság, hogy genetikai kérdés, DE!: a zsírraktárak a szervezetben a mai kor savasító táplálkozásának köszönhetők. (ez nem hókuszpók, hanem bátran keress az "új biológia" címszóra a googleban) A fogyókúrák valóban nem minden esetben segítenek vagy legalábbis nem annyira, minthogy várnánk. Mert nem az alapproblémát oldják meg. Ami nekem is bejött és szívesen ajánlom: lúgosító táplálkozás! Ebben semmi misztikum nincs, az a lényege, hogy minél több, minél nyersebb zöldséget fogyassz, gyümölcsből pedig ne a cukrosakat. Ezek sok rostot és lúgosító anyagot visznek a szervezetedbe. Így a zsírsejtek által lekötött savmolekulák ki tudnak apránként ürülni és így a zsírpárnák "lelappadni". Erősen savas a grapefruit, de a szervezetben lúgosító folyamatokat indít be. Az édes-cukros banán már nem annyira lúgosít, mert sok a cukor benne. Lúgosításra vannak táplálékkkiegészítők is, sajnos elég borsos áron, de kétségkívül jók. Én az Innerlight termékeit használom, nekem beváltak, de nem reklámozni akarok. A mozgás terén nekem is az a tapasztalatom, hogy a futás, mint aerob mozgás nagyon jó és nekem pl a lábaim vékonyodtak, amikor kitartóan hegyibringáztam emelkedőn fölfelé. Remélem, hogy hasznodra válnak a fentiek. Kívánok jó egészséget és kitartást, eredményeket.

2008. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!