Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A combomról akarok fogyni....

A combomról akarok fogyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogyok én mindenhonnan, de a hasamról többet. Nekem a combom lenne a legfontosabb, szeretném ott felgyorsítani a folyamatot. Úgy gondolom hogy comberősíő gyakorlatokat nem akarok csinálni, mert nem a combizmaimat akarom építgetni, hanem először a rajta lévő zsírt akarom elégetni. A fóliázás is megfordult a fejemben, de úgy gondolom hogy az csak a vizet takarítja el belőle, ami vissza is jön ha iszok (vagy rosszul gondolom?). Szóval olyan gyakorlatok, tippek, trükkök érdekelnek, ami a combomon lévő zsírtégeti el (külső és belső részt is) plusz narancsbőr is van rajta (szerencsére sehol máshol, csak ott). Arr azt olvastam lehet kenegetni olajos kávéval(????).

Mindenkinek köszönöm előre is a válaszokat! Nagyon bízok bennetek!!!


2008. máj. 13. 12:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Megfontolanó amit írsz! És így már jobban tettszik, nyugodtabbnak tűnsz! :)

Én csak próbáltam tanácsot adni, nem vagyok se orvos, se diatetikus meg ilyesmi, csak nekem bevált az a gondolkodásmód, hogy NE LÉGY LUSTA, és mozogj amennyi csak jólesik!

Puszka!

2008. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerinted engem a rossz szándék vezérel, csak mert nem óvónénis hangnemmel közelítek a fogynivágyó /többségükben nők/ felé??? Megvan rá az okom, mégpedig az, hogy nem mondom azt amit hallani szeretnének, hogy majd semmi mozgás és szmét kajától majd egyszercsak valami csoda folytán /fogyasztószer stb stb/ majd szépek lesznek és karcsúak.


Más. A lényeg nem abban van, hogy fogysz, hanem a belefeccölt energia arányában milyen az eredmény.

Pl vagy Te, csiálsz kismillió hasprést naponta de nem figyelsz a kajára, és mondjuk van pl az egypetéjű ikertesód, aki ugyanolyan kövéren kezdett el edzeni, ő odafigyel a kajára és 10 ed annyi hasprést csinál és neki szép zsírmentes a teste, feszes a bőre a tied meg nem, vagy csak kisebb mértékben. Majd jöhet okkal a kérdés hogy miért???

Vagy az hogy : tényleg fogyhattam volna többet is, gyorsabban, hatékonyabban, kevesebb mozgással is, sokkal rövidebb idő alatt ha mindent betartok???


ezen nem gondolkozik el sok ember sajnos.


Azért sok sikert!!!

2008. máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem is a combommal van problémám, ráadásul elég reménytelen estnek hittem magam ezügyben egészen a mostani télig. A combjaim ugyanis nagyon izmosak, és ha futok, tornázok, az átmérőjük nem hogy csökkenne, hanem még nő is, viszont a vékony zsírréteg nem akar eltűnni rőla. Most télen végső elkeseredésemben focista combjaimat illetően kiprobáltam egy cellulit elleni zselét, amit masszírozással kombináltam, és csodák csodája, két hónap alatt három centit csökkent a combkerületem mindenfajta torna és koplalás nélkül. Három hónapja nem használom a zselét, de nem jött vissza a zsírréteg.
2008. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem is tudom hol kezdjek. Először annak válaszolnék, aki azt írta hogy úgyse lesz eredménye (úgy tesz mintha ismerne vagy nem is tudom) és egyben annak is válaszolok,aki itt nagybetükkel írt a 25 éves lánynak. 2 évvel ezelőtt másfél hónap alatt lekoplaltam magamról 25 kilót. 6 hét alatt 25 kiló minusz. Kb 80 kilóról vagy honnan kezdtem. Örömömre szolgált ezt leírni neked egyen meg az ideg hogy úristen mit tettem csak 24 óránként ettem. Ha szerinted bűn este 6 után nem enni akkor most röhögök a markomba :) És most is ugyanezt csinálom de nem ilyen drasztikusan, most csak 3-4 kiló megy le hetente. A "25 éves lány"-nak köszönöm a választ, megfogadom!

És most lehet engem szidni kiváncsian várom :)

2008. máj. 17. 18:28
 15/23 anonim ***** válasza:
A tárogatógépet javaslom kicsi sújjal, meg legic meg állva bicikli, esetleg stepper. A futás, csakakkor hasznos, ha már nincs zsír, mert leszakadhatnak zsírszövetek és az nem fog egyhamar eltűnni. A futás inkább kardio jellegű, az ha már lefogysz utána. Ezt javaslom.És az étkezés????!!!!!!
2008. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én volnék a nagybetűkkel író srác. NEm szidlak. Szakedzői végzettségem és a testépítő sportmúltam által tudom miket beszélek, és tudományosan alá is van ez szépen támasztva.

Gratulálok a 25 kiló minuszodhoz /=5 kg víz, 10 kg izom, 10 kg zsír ami lement ebből csak hogy tudd ;-))/

Nézd, nem most fogod észrevenni ennek az este 6 után nem kajálásnak a "gyümölcsét" hanem később. De én szóltam előre. Végülis csak ált. iskolai biosz kell hogy mi van akkor ha nem táplálsz egy szervezetet 12 órán át, én tudom milyen folyamatok indulnak be. A jó szándék vezérelt, cska nem fogok kisdedós módjára szájbarágósan, meg ömlengve segíteni senkinek sem, mert a fogyáshoz is akaraterő és alázat kell, ami bennem megvan, és amit elvárnak tőlem, azt én is elvárom másoktól szintúgy, még azoknak is akiknek segíteni akarok és hitetlenkednek. CSak nézz meg egy testépítő felkészítő videót, nem nem ne is , tudod mit?? inkább egy fitness modell csaj felkészülését nézd végig, garantálom hogy lehidalsz.


üvd

2008. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ok.Akkor megkérdezem, hogy miket lehet enni 6 óra után, mert ha te edző vagy, neked tudnod kell! És ne akadj ki, hanem segíts, mert ez a válasz még a kérdezőnek is jól jöhet!

Válaszodat köszönöm!

A 25 éves lány

2008. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Kedves 25 éves lány! Nem akartam senkit lehurrogni. ÉS igen, végre már valaki visszakérdez!!! Végre már, kb vagy fél éve várok erre, hogy valaki vissza is kérdezzen !! ezt most külön köszönöm neked.


Nos, hogy miket lehet enni, ha diétázik az ember, ha nem célszerű, összetett szénhidrátokat este 6 ig megenni /rizs, tészta, burgonya, zabpehely, cukros dolgok,/, és főként az alábbiakat lehet ill, kell enni este 6 után /később a diéta előrehaladtával van aki pl napi 150 g szénhidrátot eszeik (Ch), az reggel 100 g zabpehely és némi puffasztott rizzsel már el is érte ezt, ő már pl délelőtt 11 után már csak zöldség és húst eszik/


Tehát:


Fehérjék:


-tejsavófehérje turmix, vagy izolátum /táplálékkiegészítő, a legmagasabb a biológiai értéke a fehérjék közül, legjobban hasznosul és nem méreg mint azt sokan hiszik, a sajtgyártás egyik igen hasznos "végterméke"/,


-sovány turó, zsírszegény, /nagyon jó, tele kazeinnel, ami lasabban szívódik fel, így lefekvés előtt az egyik legjobb fehérjeforrás, csak kiegészítésnek természetesen/


Húsok:


-csirkemell, legroszabb esetben comb, bőr nélkül, meg panír nélkül persze


-pulykamell,


- halak, általában tengeri halak, lazac is jó, habár zsíros de omega3al van tele, ami nem egy rossz dolog, azonban ezt figyelembe kell venni diétakor, a zsírbevitel miatt, én tonhalat szoktam enni inkább ilyenkor,


-tojás:


tojásos zöldfűszeres omlett pl nálam 5 tojásonként 1 sárgája a többi csak a fehérje, este nem célszerű tojást enni a magas nátriumtartalma miatt, de ez csak versenyzőknél és sportolóknál számít igazán


Zsírok:


-lenmagolaj, omega3, tökmag, sótlan mogyoró,


A zsírbevitel is fontos, a napi össz kalória 10-20 % ig fontos a zsírok bevitele, lehet ezzel trükközni hogy pl csak este, én naponta egyenletesen osztom el a zsírt, nem számít annyit, vagy ha amúgy mégis, nem érdekel,


Zöldség: én a vízes, ún. null kalóriás zöldségeket részesítem előnyben, és a rost és az étvágy csökkentése szempontjából is szükség van rájuk: paradicsom,

kigyóuborka, spárga, spenót, brokkoli, stb, igazából itt minden jó


PL akkor egy példakaja:


16:00 - Csirke + rizs /<<<<- ami ch ugyebár/ és zöldség,

18:00 - Tejsavóhérje

20:00 - Csirkemell sütve + zöldség pl paradicsom

22:00 - sovány turó 250 g

Lefekvés


példa előrehaladott diétára:


6:00 - Tejsavófehérje izolátum

6:00 - 7:00 aerob edzés folyamatos egy órán át tartó tempós gyaloglás,

7:00 - zabpehely, tejsavó, vagy tojás sütve, esteleg némi gyümölcs is,

7:00 - 9:00 Súlyzós edzés

9:00 edzés után ch, ami zabpehely, vagy rizs + tejsavófehérje

11:00 cs.mell + zöldség

13:00 tejsavófehérje

15:00 cs.mell + zöldség

17:00 tejsavófehérje

19:00 cs.mell + zöldség

21:00 tejsavófehérje

23:00 cs.mell + zöldség vagy zsírszegény turó


Ha van még kérdésed szívesen válszolok,


a NAGYBETŰS SRÁC

2008. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nagybetüs srác! Érdekes amiket írsz, és eskü be is tartanám, de az az igazság hogy én nem csak olyan dolgokat eszek, amit zacskóból lehet kivenni, így nem tudom miből mit tartalmaz. Mindent számolok és megnézek, ami zacskóban vagy dobozban van. Pl veszek egy csomag negrot, megszámolom hány szem van benne, a zacskón lévő kalória tartalommal pedig kiszámolom mennyit tartalmaz 1 szem negro. Nézem az üditök, gyümilevek kalóriáját és szénhidráttartalmát, joghurt stb. De honnan tudjam, ha édesanyám csinál fasírtot zöldborsófőzelékkel, abban miből mennyi van? Mindenki másképp csinálja, pl nálunk a zöldborsófőzelék mindig édesebb mint másnál, a fasírtban meg több a hús mint pl a nagyanyáméban mert ő inkább kenyérrel dobálja tele. És ez csak 2 fajta étel, ezen kivül millió dolog van amit még eszek, és nem tudom mi van benne. A kalóriatáblázat jó, mert pl tudom ha megeszek egy almát az 30-50 kalória, az nem sok. De ez már nem olyan könnyü ha gyümölcsturmixot csinálok mondjuk belőle...
2008. máj. 18. 20:44
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves NAGYBETŰS SRÁC!

Nagyon jó, amiket írtál, akkor vacsizni is fogok ezek után, de csak keveset.

Ami tettszett, az a hal, meg a túró, a húst nem nagyon szeretem. Esetleg a túrót összekeverem majd almával, az ok?

Ha valamit még meg akarok kérdezni, hol talállak meg?

Vagy majd úgy írom az üziket, hogy

"a 25 éves lány" ;)

2008. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!