Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez hogyha nem iszok...

Miért van ez hogyha nem iszok szédülök?

Figyelt kérdés

Naponta kb 4l vizet biztos megiszok,de ha nem teszem, akkor szédülök. Pl nem iszok fél óráig és már szédülök, ha iszom, semmi bajom. Amúgy nem fogyozok, de nem eszek sokat, csak alakot formálok. Nem eszek zsíros cuccokat, cukros izéket, és kenyeret is csak néha. Ma ettem ebédre (reggeli nem volt mert ekkor keltem) 3szelet roston sült csirkemell meg egy csomó paradicsom, délután ittam 1 pohar natur yoghurtot vacsorára is ettem csirkét zöldségekkel meg még ma 1cső főtt kukoricát is ettem, szóval nem éheztem, mégis szédülök ha nem iszok sokat.. pl van mikor 6l víz naponta,és akkor is csak az segít h ne szédüljek h iszok megint.. amúgy norbizni szoktam,(40perc) és réka "van öt perced?" mind 3. részt, de van mikor csak réka, van mikor csak norbi, de van hogy 40 perc Rubint réka -2009. Miért szédülök mégis?


15éves vagyok 160centi és 57kiló


2009. júl. 26. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
mert meleg van nagyobb a szükség
2009. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!