Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem unalmas ez? Az agyamra...

Nem unalmas ez? Az agyamra megy, hogy mindíg ezt látom! Másnak nem?

Figyelt kérdés

Valaki minden válaszába belinkeli a bodybuilder.hu-t. Lehet, hogy pénzt kap érte? Vagy az ő oldala? Szerintem aki ilyesmit akar, az nem itt a fogyi rovatban kérdezget.

Persze , lehet hogy csak nekem uncsi, hogy mindenre jó választ ad a body builder.hu:))))!


2009. júl. 26. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak neked uncsi.. gondolom már unják ugyan azt hajtogatni.. Ott van le írva minden el kell olvasni, meg kell érteni és nem is marad több kérdés.. Legalábbis ennyi sületlen biztos nem
2009. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
De én is látom sőt valószínű hogy eme kérdésedet törölni fogják sőt kapsz majd ilyen "levelet" is hogy ha gondod van valakivel az oldalon akkor azt nekik írd meg levélben... Ha nem akkor sajnálom nekem ez volt...
2009. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az az unalmas ha megkérdezik xxxx-et megettem BŰNÖZTEM jajj mi lesz!előtte soha nem kérdik meg pl megkívántam nagyon egy sütit belefér-e ebbe a diétába ha lemozgom ma vagy holnap. Body builder pont hun lehet találni sok érdekes és értékes információt és azért írják hátha valaki nem ismeri. :)azért a bűnözés sokkal többször szerepel tisztára mint a kék fény :)
2009. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Hát nem vagy egyedül engem is marhára idegesít az az oldal. Ki a fene akar bodybuilder lenni?? Vagy hogy a francba jön ez ide?? Meg egyébként is néhol AKKORA hülyeségek vannak rajta, hogy a fülem kettéáll. Különben is az egy GAGYI honlap.
2009. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
a bodybuilding meg egyébként már eleve egy egészségtelen dolog, nekem csak ne linkelgessék
2009. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

A kérdező és a hozzászólók egy részének halvány gőze sincs az emberi szervezet felépítésével és működésével, sem a fogyókúrákkal, diétákkal, vagy bodybuildinggel kapcsolatban.

Egyértelmű, hogy nem olvastátok el a cikket és még az életben nem néztetek körbe az oldalon, amit kritizáltok. Az ilyen embereket mifelénk agyatlan, beszűkült agyú barmoknak hívjuk.


Ha a bodybuilder.hu támogatná a GYK.HUt, akkor ott jobb oldalt látnád a bannerjüket, szivecském. Senki nem reklámoz itt semmit, hanem arról van szó, hogy értékes információk vannak azon az oldalon a szervezeteddel és a testeddel kapcsolatosan.


Ha nincs kedved orvosi és kémiai könyveket bújni hetekig, hogy felfogd egy alap szinten, hogy hogy működik nagyjából a tested, hogy optimalizáld a zsírégetést vagy az izomnövekedést a szervezetben, akkor leegyszerűsített cikkekkel fognak megdobálni az emberek, hogy olvasd el - pont olyanokkal, mint a bodybuilder.hu-n vannak.


Csak hogy pár dolgot tisztázzunk:

A bodybuilder.hu tulajdonosának biztos ezer jobb dolga van, mint nektek hirdethetni a site-ját a hülye kérdéseitekben.


A bodybuilding egy nagyon egészséges dolog, amíg nincs túlzásba véve, és nem nyúl az ember a szteroidokhoz és tisztában van a szervezetének működésének alapjaival.


Ha valami unalmas, akkor az a hülye kérdésekre válaszolgatás, amit itt óráról órára újra és újra postolgattok. Sok jófej hozzáértő ember mégis megpróbál rendesen válaszolni rá, annak ellenére, hogy tudja, hogy aki az X fogyókúra vagy tévhit szent szavainak ellent mer mondani itt le lesz ugatva és pontozva.


Na erről ennyit.

2009. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisz85 ***** válasza:
100%

NA kedves utolsó azért lenne hozzád egy két keresetlen szavam az IQ határain belül. Mint edző, hozzám nagyon sok fiatal odajön jó nagy testzsír % al, hogy most mi legyen, mert hát ő a bodybuilder alapismeretekből vette hogy tonnaszám a csirke és rizs. Hát gratula. Az persze rohadtul nincs leírva sehol sem benne, mert miért is lenne, hogy létezik GI index, ami a hizékony, alacsony tiroidszintű egyéneknek maga a remény, hogy szálkásak legyenek. Meg persze az sem mellékes, hogy mindenkinek más és más a tömegeléshez az optimális szénhidrátmennyiség, mert ugye ez sincs megemlítve. Továbbá Bunny-t én nagyra becsülöm, ha ő nincs anno én sem lettem volna edző. Csak a parasztvakítás és a hülyeség azért ott is megy. Hogy mire gondolok?

Mint nyilván tudod a testépítés a legellentmondásosabb sport mind közül. Mert hogy sport az tény, ezt nem vitatom, bár ezt is sokan megkérdőjelezik. Sok srácot hülyítenek meg hogy ha majd kreatin akkor Te majd Vörös Zoli, meg Jay Cutler leszel, ha visszamész anyaméhbe és újraszületsz akkor talán leszel Jay Cutler de még akkor is valami piszok nagy mázli folytán. Egyszerűen át vannak verve a srácok, nem csoda hogy hamar feladja mindeegyik és már jöhet is a susta, a napo meg a többi steroid. Volt olyan tanítványom, aki megkeresett, bemutatkozott és a második kérdése az edzés mikéntje után az volt, hogy akkor majd mit fogunk szúrni?! kb 16 éves csontváz alkatú srác volt. Na kérem szépen ez van itt totál elcseszve. NEm mondom hogy fitnessezni kell, de egy írtó ellentmondásos dolog, írtó sokan járnak le edzőterembe, nagyrészt pofázni, vagy van aki azért akar izmos lenni, hogy a csajoknak tetszelegjen, amivel nincs is bajom addig amig normálisan edz, és nem csal, ha érted mire gondolok....Mert valahogy egy naturál 38 cm es szálkás kar ezerszer jobb, mint egy 55 cm es zsíros kokszos. ÉS ez tény.

Azt mondom az használjon szteroidokat akinek mesterkélt genetikája van és már eljutott naturálban egy szintig és célja a komoly versenyzés, nagyon kevesen vannak ilyenek. A többinek meg kellemes impotenciát és gino-t kívánok!

Kicsit elkalandoztam, de ezt még muszáj. Sajnos a testépítők kicsit el vannak szállva maguktól, lehet én is közéjük tartozom, de ma már nem hiszem hogy így lenne lévén hogy inkább tartom magam jó MTB osnak és futónak mint testépítőnek hiába edzőként dolgozom és testépítettem is jó pár évig. Sajnos a nagyképűség mindenhol jelen van. Írok is egy példát:

Anno a terembe lejött hozzám egy srác, hogy ő futó és szeretne alapozáskor súlyzós edzés végezni, ami teljesen megszokott futóknál. Oké, mondtam és elkezdtük az edzést. Egyszer egy nap egy másik testépítő srác is lennt volt a teremben, akit nagyon jól ismertem. A futó srác éppen fekvenyomott, testépítő mértékkel valami banális 40 kg al /igaz 15 ös ismétléssel/, amikor is a gyúrós srác és a haverja sürgették hogy azt a szaros patikasúlyt vegye már le, és hagyja őket edzeni, nem számított hogy még volt neki hátra bőven az edzésből.

Elbeszélgettem a sráccal, és mondta, hogy hát mit akar ez a kis csíra itt, tiszta csont és bőr, nem úgy mint ő stb. stb. NA akkor elborult az agyam. És versenyt hirdettem. Belement. Feltettem 60 kg ot a fekvenyomópadra, a gyúrós srác belenyomott 25 öt megeröltetés nélkül, a futó srácom pedig 8 at kínkeservesen az utolsó két ismétlésnél. Mondtam a gyúrósnak szép volt. Aztán levittem őket a terem elé, kijelöltem egy 1 km es részt a terem előtt az utcán és időt mérve - csak hogy fair legyen hogy külön külön mehetnek - futóversenyt rendeztünk, milyen meglepő, hogy a csupaizom srác 8 perc alatt abszolválta a távot, mig a futó srácom röhögve 3 és fél perc alatt. Aztán odajött a gyúrós és nagy szégyenkezve bocsánatot kért, meg hogy hát ő tényleg nem úgy gondolta stb stb. Én meg mondtam neki hogy attól hogy ő még valamiben jó más is jó lehet valamiben,csak ő nem cipeli a testén. Szerintem megértette a srác, azóta béke van közöttük, sőt néha még dumálni is látom őket.

Ennyit a testépítők nagyképűsködéséről. A futósrác sem kezdett el nagyképűsködni hogy hát ő már három pizzát megevett mire a gyurós még a táv felénél sem volt. Tisztelet és szerénység??! azt hiszem így hívják ezt.


Más. Abban igazad van hogy sokan nem olvassák el az alapismereteket. EZ tény, és hát hülyék az is igaz. Viszont nem hiszem hogy egy CSAK testépíőkre optimalizált alapismeretek /bár nagyon nagyon sok hasznos dolog vanbenne,táplálkozás stb é/ hasznos lehet egy épp szoptatás után lévő anyának, akinek fingja sincs arról mi az a szénhidrát, meg hogyan kell mérni és elkedzi tonnaszám zabálni a csirkés rizseshúst. Vicces lenne. A testépítőknek ez kell ,keményítő fehérje nyilván. Kétség nem fér hozzá, viszont azért sokan tényleg unják már.

Persze én sem bírom azokat,akinek mindent a szájába kell rágni és nem veszi a fáradságot, az Bunny szavaival élve tényleg TAjgetosz, viszont nem mindenki akar testépíteni, és joggal, függetlenül attól hogy minden sport alapját a testépítés , vagy súlyzózás adja meg.


CSak ennyit akartam. Köszönöm.

2009. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az előttem szóló szinte mindent elmondott amit hozzáfűznék. A bodybuilderes pedig pont úgy kapta fel a vizet, ahogy tőle elvárható:)))
2009. júl. 27. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!