Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb fogyókúra?

Melyik a leghatásosabb fogyókúra?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 16 éves lány vagyok,testsúlyom:57,5 kiló és ehhez a magasságom is meg van.Nagyjából megvagyok elégedve minden testrészemmel kivéve egy az egy a hasam és nem tudom hogy mit tegyek hogy nekem is olyan feszes hasfalam legyen mint a többi lánynak!De az is nagyon jó lenne ha legalább 3-4 kilót letudnék belőle adni!Kérlek titeket hogy adjatok nekem néhány tanácsot ezzel kapcsolatban!Előre is köszönöm!
2009. júl. 26. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi,de ezt a viccet muszáj leírnom:

Melyik a leghatásosabb kínai fogyókúra?

Csak levest lehet enni,de azt is pálcikával xDD

--VÉGE AZ OFFNAK---



Én a youtube.com-on ajánlom neked a " van öt perced" Rubint Rékás videót,nagyon hatásos,3 része van

2009. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Hurkapálca csupaszon?

Vattacukor light xDDD

2009. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az életkorodat figyelembe véve én csak a helyes táplálkozást és a rendszeres testedzést tudom ajánlani.Nem javasolnék fogyókúrát, csak mértékletes,főleg nyers, párolt, zöldségekből álló étrendet, sovány húst és tejterméket,halat ha szereted.Kerüld az édességeket a tésztaféléket. Fogyassz sok rostosat,gyümölcsöt,müzliféléket.De a te esetedben a célirányos hasi edzés szerintem elég.Ne felejts el sok folyadékot inni, ez cukorszegény, szénsavmentes legyen.Amúgy nekem tetszik ha egy lánynak van egy kis pocija, de ezt ti lányok nyilván másképp gondoljátok.
2009. júl. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2009. júl. 27. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!