Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg felesleg van rajtam...

Hány kg felesleg van rajtam és hogyan tudnám könnyedén ledobni?

Figyelt kérdés
163cm és 65kg vagyok. belső combom,a csípőmön,a hátamon és a karomon van a legtöbb zsír úgy érzem. gyomrom már teljesen össze van szűkülve,mert szinte alig eszek,mert nincs sok időm rá,és azért nem eszek sose csokikat,cukrokat,tésztákat stb. valami mozgás kellene nekem,amit este otthon is tudnám végezni.sajnos olyan környéken lakom,ahol a futás nehezen lenne kivitelezhető.
2012. aug. 29. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egy 10-15 kilotol kene megszabadulnod. En most ugralokotelezek, hasonlo okokbol, es tapasztalatbol mondom, nagyon hatasos. 1000 ugrast csinalok naponta, de lassan emelni fogom. Azt pl tudom ajanlani. Fontos, hogy a idodtol fuggetlenul, egyel rendesen. Sok zoldseget, de ezeket ugyis tudod, csapbol is ezz folyik.
2012. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

10-15 kilót?? HOgy a túróba számoltad ki anélkül, hogy ismernéd a kérdező testfelépítését? pl. testzsír% stb.


Normális étrend + sport a megoldás kulcsa, de szerintem mindenki tudja :)

2012. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En csak a kerdesre valaszoltam. Ha a kerdezo nem sportol, es feltetelezem nem rendor, vagy tuzolto, akkor tul sok izom nem lehet rajta. Magambol indultam ki, 173 vagyok, 63 kiloval, normalis eletvitellel, es 8-at tudom, hogy le kell adnom. Igy jott ki a 10-15.
2012. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hát én 169 cm vagyok, 59 kilóval hidd el csont sovány lennék.

régen mikor sportoltam 68 kilóval elég jól éreztem magam.

most 71-72 vagyok.

azt meg végképp nem tudom elképzelni, hogy mondjuk 54 kiló legyek.

ez emberfüggő.

kérdező addig fogyózz, amig nem érzed azt, hogy na ez most tényleg jó. csak ne ess át a ló túloldalára.

2012. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
100%
Először is, a zsír jó helyen van, veszélyt a hasüregben lévő zsír jelent. Alig enni nem jó. Egyél eleget nem hízlaló kajákból (zöldség, hús). Csoki tészta cukor - jó, de el kéne hagynod a többi gyors keményítőt is (kenyér, rizs, krumpli). Nem tudom, kell-e fogynod... de otthon tudsz erősíteni (pl. gumikötéllel, 1700 Ft-rt vettem az Aldiban) és kell valamennyi kardió (3 x 1/2 óra minimum). A válaszoló ugrókötelezése remek, ha Te unnád, keress valami neked tetsző videót.
2012. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!