Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a legkönnyebben...

Hogyan tudnék a legkönnyebben fogyni?

Figyelt kérdés
Nem tudom megállni,hogy egyek. Van valami "étrend" ami segit a fogyásban? vagy bármilyen ötlet? :)
2012. aug. 30. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kell koplalnod, nyugodtan egyél olyat amit szeretsz, persze próbáld minél egészségesebben, a lényeg a mozgáson van, futást, biciklizést vagy az úszást ajánlom:)
2012. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Étrend? Még szép, hogy van amivel CSAK zsírt adsz le és izmot nem. de az emberek nem hiszik el, mert a testépítők hülyék, nem normálisak, hogy ezzel leadnak 10kg zsírt egy verseny elött, mindenki azthiszi, hogy csak a szteroidok...


[link]


Ezt próbáld ki, a táplálékkiegészítőt kihagyhatod belőle, ha nem edzel.

Heti 3x1 óra aerob mozgást is végezz(kocogás, tempós séta, bicajozás)

2012. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyél egészségesen, alacsony kalória tartalmú, vagy olyan ételt amit nem szeretsz :D

Kenyérből egyél teljes kiörlésűt lehetőleg reggelire, kerüld a gyors kajáldákat, a zsírban, olajban sült dolgokat.

Húsoknál előnyben a csirke és pulykahúsok lehetőleg sütőben sűlt vagy párolt, felvágottak közül a sonka. Mellőzd az üdítőket, igyál sok vizet, max pár pohár 100% gyümölcslét. Többek közt a sovány túrót is szokták javasolni ha jól tudom de azt én még nem iktattam be a saját étrendembe.

Őőőő sütit szigorúan csak ebéd után egyél max 1-2 szeletet, és 1 héten 1x

Egyél rendszeresen kis adagokat.

Ha nassolni akarsz zöldség, vagy gyümölcs, nekem az aszalt áfonya jött be (más aszalt gyümölcsöt meg se eszek ízlés kérdése)

És naponta mozogj. Nekem pl elég 15 perc futás is és így is fogyok. (igaz az elején csak 2 percig bírtam futni, de akkor meg tornáztam 20 perces videóra is)

Röviden ez minden ami rám ragadt a helyes életmódról

2012. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2012. szept. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!