Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Torna, fogyó, egyszerű....

Torna, fogyó, egyszerű. Hogyan tudnám elérni a következőt?

Figyelt kérdés
Otthon szeretnék tornázással leadni egy kis felesleget az oldalamról és a hasamról,kb.2 hét alatt.Nem eszek akkor édességet,és kevesebbet is fogok enni.De milyen gyakorlatokat ajánlanátok?
2009. júl. 28. 16:41
 1/7 anonim válasza:
74%
A oldaladról oldalra hajolgatással, a hasadról felüléssel tudod leadni a felesleget.Többek közt.Legalábbis nekem beváltak.:D
2009. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szia. Szerintem próbáld ki Rubint Réka dvd-jét vagy a Van 5 perced videokat!(youtubeon fent van)
2009. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek elkeseríteni, de irányított fogyás nincs. Ha rendszeresen mozogsz a többlet onnan fog lejönni, ahonnan kell. Max formázhatod ezeket a területeket több munkával, de ez azt jelenti, hogy izmot fogsz arra területre tenni, tehát nem biztos, hogy kisebb lesz, de mindenképp feszesebb. És ugye az izom mindenképp szebb mint a háj. :D


A hasad amúgy úgy tudod formázni, hogy felüléseket csinálsz vagy hanyatt fekve emeled mind a két lábad (ez az alsó hasra), derékra jó, ha oldalhajlásokat csinálsz. Arra azért figyelj, hogy ha hasadat erősíted a hátadat is erősítsd, mert ha nincs kiegyenlítva a hát és a hasizmod, akkor az komoly hátfájásokhoz vezethez. A hátad a legegyszerűbben úgy tudod erősíteni, ha hasonfekszel, a lábad beakasztod valahova, vagy megkérsz valakit, hogy fogja le, kezed a tarkódon és felelmelkedsz derékból. Eleinte nehéz lehet, de megéri a kitartást.

Vagy, az is jó, ha egy fallal szemben állsz egyenesen, kicsit megtámaszkodsz, hogy ne veszítsd el az egyensúlyod és emelgesd a lábad hátrafele, tartsd ki, ereszd le stb...

2009. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)DE még azért kellene pár tornagyakorlat:)
2009. júl. 30. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hét alat biztos hogy nem fogsz észvesztő eredményeket elérni! A hasból fogyást felülésel, és haspréssel tudsz elérni. De ha elmennél futni mindenhonnan tünnének el a feleslegek. Menj el biciglizni is!
2009. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hello énis rubint réka videojaát csináltam 1-2hétig (hasizom gy) és azt irták itt hogy az nem jó mert hogy helyi zsirégetés nincs és menyünk futni,de aki nem szeret futni anak akkor most jo a felülés vagy nem? ha mindennap csinálja az ember akkor csak meglátszik nem? 4-5kg van rajtam
2009. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is volt,hogy 2 hét alatt leadtm 1,5 kg-t,és nem mentem el futni.Ne ettem sokat,este 6 után,és tornáztam itthon.

Csak most más gyakorlatokat szeretnék kipróbálni,ezért kértem a segítségeteket.

2009. júl. 31. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!