Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak meg 65 kilóról...

Hogyan hízzak meg 65 kilóról 75-re?

Figyelt kérdés
190 cm vagyok és 65 kiló,de én 70-75 szeretnék lenni,segitseg kell
2009. aug. 2. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg egészséges kajákkal felszedni a kilókat, szóval ne édességgel. próbálj meg nagyobb adagokat enni mint most és talán több szénhidrátot. biztos feljön pár kiló ha ugyanannyi mozgás mellett többet eszel. szerintem sokan irigyelnek, hogy ez a poblémád :)
2009. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Egy szakács barátom javasolta, hogy fogmosás, de még elalvás előtt igyak habtejszínt, vagy egyek egy francia krémest. Végülis azt hiszem mindegy, de a lényeg, hogy a szervezeted ne dolgozza fel a kaját, amit eszel este! De ugyanakkor ne egyél nehéz ételt, mert attól nem tudsz rendesen aludni. Tehát pld. kenyér minden mennyiségben, és csirke vagy pulyka hús..hús ....tehát állati, vagy növényi fehérje....és szénhidrát.... pld.tészta akár este is!
2009. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia.Hát tényleg elég karcsú lehetsz.Egyél sok tésztát, pizzát ha szereted.Meg husokat is persze.Vitaminokat is.És ne csak akkor ha éhes vagy.Szerintem az eggyik legjobb ha lefekvés elött eszel sokat.Az tuti hizlal.Ezenkivűl még lehet kapni a különböző táplálék kiegészitőket amiket a testépitők használnak.Az is jó szerintem.
2009. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy tizest siman adhatok neked.Ingyen!!
2009. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Pár nap koplalás után ugrani fognak rád a kilók, mert a szervezet átáll raktározó üzemmódba, ugyanis azt hiszi éhínység van és felkészül a tűlélésre. Mindent el fog utána tenni "télire" amit csak el tud, ha egy darabig csak annyit eszel hogy el ne ájulj. Folyadékot és vitamint, ásványi anyagot pótold! Napi egy-két étkezésben edd azt a keveset.

Ha ez nem jön be szedhetsz B vitamint és étvágynövelőket.

2009. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
katonaságnál alig ettem. viszont az étkezés ideje az majdnem percre pontos volt. állítólag ez okozta hizásomat. (nem csak az enyém.)mert 69 el vonultam be, 76tal szereltem le. (utánna visszaáltam 69-71re)és volt olyan nap nem ettem többet két virslinél. hát ha még normális mennyiségü és minőségű lett volna az étel.
2009. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A katonaságnál én is híztam.Napi 3-szor kaja ugyanabban az időpontban.
2009. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!