Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elméletileg lehetséges 80...

Andy1992 kérdése:

Elméletileg lehetséges 80 kilóról 50-re lefogyni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok 80 kiló, de kissé baromságnak találom ezeket a fogyasztószereket amelyek 15 kilót "fogyasztanak" csak úgy két hét alatt. Ott olvastam hogy 3 hónap alatt fogyott 80ról 50re, ez számomra merész.
2011. okt. 5. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges,egészséges étrenddel,sok sporttal,és nem 3 hónap alatt.Amiket ezek a fogyasztószerek ígérnek,mind mind hazugság,a lusta és dagadt embereknek (már bocsánat,de minden elhatározás kérdése).

Nem elég, hogy ezek a szerek veszélyesek,de még hatástalanok is,ráadásul drágák.Ezt a pénzt,mondjuk lehetne költeni kondibérletre,és jó kajákra.

2011. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fogyasztószereket el kell felejteni!!

Valamelyik még káros is lehet az egészségre.Felesleges pénzkidobás.

Egészséges étrend,megfelelö mozgás,kevés szénhidrát,sok gyümölcs,víz....A titka mindennek.

2011. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

80 kg-ról 50-re fogyni lehetséges, egészségesen is meg egészségtelenül is.

Ha három hónapig gyakorlatilag éhezel, akkor le tudsz ennyit adni, de egyrészt a böröd nem húzódik közben össze, és ezért igen ronda lesz, amit csak mütéttel lehet úgy ahogy korrigálni, másrészt ha netán utána eszel, akkor rohamosan visszajönnek a leadott kilók.

Vagy normálisan kezdesz enni, jó összetételben és mennyiségben, mellette eleg sokat sportolsz, akkor is le mehet ennyi, de NEM 3 hónap alatt, hanem inkább egy év vagy még több is. Viszont utána sem a böröd nem lesz 5 számmal nagyobb, mint a tested, se nem hizod az elsö adandó alkalommal vissza.

2011. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 94 kilóról fogytam le 61 kilóra.Szóval lehetséges nagy súlytól megszabadulni.

De nekem nem 3 hónap alatt ment le.Bár már nem számolok a hónapokat de szerintem közelebb vagyok a 3 évhez mint a 3 hónaphoz.Fogyasztó szereket soha nem használok,mert egyszer lánykoromban kipróbáltam,és annyira rosszul lettem tőle,hogy a kórházban kötöttem ki.(kaptam egy szép kis gyomormosást.)

Felnőttként csakis sporttal,mozgással,és nem zabálással értem el,hogy fogyjak..

38/N

2011. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 13:04 te hogy eszel miket?
2011. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem 3 hónap alatt és nem fogyasztószerrel.

Ezek a reklámok nem valós történeteket írnak le, és ha megnézed, nincs is bolt vagy iroda, csak postafiók. Ha átvertek, nem találod meg őket.

Ha tényleg csodaszert árulnának, akkor azt nyilvánosan tennék, jó nagy feliratokkal, irodával, ügyfélszolgálattal, bolttal.

2011. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!