Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lesz a vége ennek az egésznek?

Mi lesz a vége ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

1 éve fogyózok,85 kg-ról indultam Augusztusban 62 voltam,anyukám mindig azt mondja fejezzem be ,mert sovány vagyok meg minden 159 cm voltam tavaly márciusban !Itt jön a baj én ugyan olyan kövérnek érzem és látom magam ,mint voltam 1 éve ,vannak pillanatok mikor nem ,de vannak mikor a földön fetrengek sírva a hús tépve magamon .sokszor fordultak már meg dolgok a fejemben ,szerintem tudjátok mire gondolok.A könny kicsordul a szememből mikor a tanárok azt mondják ,hogy milyen sokat fogytam ,meg milyen szép vagyok,egyszerűen úgy zavar !Nem tudom lehet-e köze hozzá ,de volt pár tanár aki megjegyezte ,hogy nagyon gátlásos vagyok !Lécci segítsen valaki!

13/L



2012. szept. 24. 18:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a menzeszem sem jött meg 6 hónapja.
2012. szept. 24. 18:36
 2/5 poiu ***** válasza:
100%

Ez két dolognak tűnik. A 159/63 nem kevés, nem lehetsz csont sovány, emiatt nem szünetelhet a menzeszed. A hústépés, öngyilkossági gondolatok összefügghetnek azzal, hogy nyilván kalóriamegvonással fogyóztál, ezt nem lehet bírni. Te bírtad, erős vagy, de lehet hogy bekattantál. Azt javaslom, hogy egyél sok zöldséget és húst, és ha ez megy, lassan csempészd vissza a gyors szénhidrátokat. Ha sz@rul vagy, nem árt időpontot kérni a Nev Tantól. Érteni fogják miben vagy.

Szóval ez kétesélyes. Óriási dolog, hogy 13 évesen fogytál több mint 20 kilót. De ennek ára van - nem kéne megfizetned. Írhatsz priviben.

2012. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez általános dolog nem csak te vagy így vele, ez valamiféle testkép zavar amikor lefogsz de még mindig kövérnek látod magad


ezért kell felírni kezdéskör a méreteket, a centi nem hazudik

vagy a régi ruhádon biztos látod hogy lötyög rajtad


most már szerintem elég lenne ha csak mozognál és mellette rendesen kajálnál

2012. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt inkább a mentális problémák kategóriában kérdezd.


amúgy mit is sportolsz heti 4-5x?

2012. szept. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy nem vagyok sovány.Nekünk itthon van haspad,és szobabicikli.a haspadon napi 300 ( nem egyszerre) és a biciklin reggel 10 délbe 30 este pedig 10 perc:Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2012. szept. 25. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!