Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Formásodni szeretnék és egy...

Formásodni szeretnék és egy kicsit fogyni. Mit válasszak?

Figyelt kérdés
Először is szeretnék kb. 5 kg-tól megszabadulni. A felesleg a hasamon,a combomon és a fenekem van.Konditerembe tervezek menni,de milyen mozgásformát válasszak? Aerobic,alakformáló torna,vagy pedig spinning? Elég messze van tőlem a konditerem,így gondoltam arra is,hogy Rubint Réka dvd-re tornáznék.Szerintetek ez elég lenne? Minden hasznos tanácsot szívesen fogadok :)
2012. okt. 7. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem rubint réka dvdje sokat segített, nekem az Igényes nők 2 van meg az nagyon hatásos, meg a futás :) csak emellett ne feljts el rendesen változatosan táplálkozni és 3-4liter szénsavmentes vizet meginni naponta Sok sikert !
2012. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3%

Szia! Nem muszáj konditerembe járnod, pirulákat szedned, és Rubint Rékát se kövesd, se Nordit. Ezek mondvacsinált sztárok, semmit sem tudnak a test anatómiájáról!

5-10 kilótól úgy szabadulhatsz meg könnyen, ha minden nap futsz legalább félórát, ezenfelül a napi étkezést kétszeri alkalomra lecsökkented, és főleg vegetáriánus étrendet folytatsz. Ne igyál-egyél semmi vegyszeres anyagot, gyorsétterembe se járj, és tisztálkodni is csak vízzel tisztálkodj egy hétig, mert a tusfürdő is olyan toxtil anyagokat tartalmaz, ami vastagítja a bőrt, és elősegíti a zsírpárna lerakodást!

Szükséges a tánc is, mert ha elegáns a lelked, kevésbé terpeszkedik szét, és a tested mérete is csökkenni fog. Ezen felül ajánlom még az önkielégítést! Mindez ingyenes, hasznos, és régi bevált taktika!

Ha megfelelően csinálod, súlyod 1% elveszted naponta!

2012. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. válasz tetszett addig amíg el nem értem odáig, hogy csökkentsd le a napi étkezést kettőre... Kérdező, ezt el ne hidd! Még véletlenül se, mert több bajod lesz belőle, mint hasznod! Még hogy kettő... Minimum négy de inkább öt étkezést próbálj beiktatni, mert ha három négy óránként eszel, akkor az anyagcseréd felgyorsul, ráadásul ideje is van pihenni két étkezés között, ha viszont tegyük fel reggel és délután vagy délbe eszel, akkor lelassul az anyagcseréd, és az a kevés étel is a popsidra és a hasadra fog rakódni, mert a szervezeted elkezd raktározni, hiszen ritkán jut ételhez. Fáradt leszel, agresszív és egészségtelen. Két étkezéssel nem is juthat annyi tápanyaghoz a szervezeted amennyihez kell.

(Elnézést, ha túl hosszan fejtettem ki, de kinyílik a bicska a zsebemben, ha valaki ilyet tanácsol, hogy két étkezés vagy annyi se...)

A másik a tusfürdő... Erre inkább nem mondok semmit. Nyugodtan használj parfümöt is, de tusfürdőt meg pláne. Ne büdös legyél, hanem csinos. :)

A lelked pedig hagy terpeszkedjen ha neki úgy jó, a vékony testedben is kényelmesen el fog férni... :D:D

A súlyod 1%át pedig semmikén nem fogod elveszíteni naponta.. Gondoljunk már bele egy 100 kg -s embernél ez hány kiló lenne naponta? Na mennyi? Na, na na? Naaa ugye, hogy hülyeség! :)

Szerintem nem muszáj kondiba menni, Rubint Réka is jó, ha szereted, mellette pedig futás. Akár az egyik reggel, a másik este, de a Rékánál arra vigyázz, hogy iktass be pihenőnapokat. Az izmoknak 48 óra kell hogy regenerálódjanak. Egyik nap combra, másik nap hasra, harmadik felsőtest vagy ami neked jó. Én is most fogok belekezdeni fogyókúrába, régebben eredményes volt, de most eltunyultam egy ideje. Sok sikert és nyugodtan írj privátban ha gondolod, (ha tudok segítek) akár még biztathatjuk is egymást. :)

2012. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


Ha van lehetőséged, meg kedved/időd, akkor tök jó a konditerem.:)


Én jártam egy évet, amikor még több időm volt. Én úgy csináltam, hogy heti 3x jártam, akkor 20 perc elipszis tréner. Utána meg vagy lábra, vagy karra edzettem. Hasra minden edzés után edzettem 3x20-at. Azt úgy, hogy egyik nap hasprés, másik nap oldal felülés.


A napi 2 evés tényleg hülyeség! Én napi 4x eszek, keveset.

2012. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!