Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ido alatt szoktatok...

Mennyi ido alatt szoktatok meg fogyokura akatt az egeszseges etkezest es a napontai 4-5-szeri kicsi adag eteleket? Milyen tornat ajanlotok nekem?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy a szaladastol faj a bokam es eleg hamar elfaradok.Hetfotol eljarok naponta szaladni.Sajnos hetente csak 1 tornaorank van.Kisvarosban lakok es itt nincs kondi terem.Mas tornat tudtok ajanlani?

Kicsit nehezen birom visszafogni magam hogy ne nassoljak valamit az etkezesek kozott.Veletek is igy volt ez?Vajnos ha tobb ideig szaladok megszokja a bokam es nem fog tobbet fajni?Ugy 10 kilotol kene megszabadulnom.

Irhattok tippeket is hogy ti hogy tudtatok ellentalni a nassolasnak , az egeszsegeteln kajalasnak es miket tornasztatok?

14\L



2012. okt. 11. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű önuralom kell hozzá. Az emberi szervezet kb 1-2 hét alatt képes hozzászokni mondjuk egy étrendben bekövetkezett gyökeres változáshoz. Néhány embernél ez hosszabb idő is lehet, de ha szerencséd van, akkor 2 hét múlva természetesnek veszed, hogy csak azt eszed, amire szükséged van. Nassolásnak a lehető legjobb talán a proteinporból készült házi fagyi. Szerintem kiüti az édesség utáni vágyadat és, ha megfelelő készítményből van, akkor lefekvés előtt is bűntudat nélkül megeheted.
2012. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik napról a másikra váltottam életmódot. Nem volt nehéz, 1 hét után már hozzászoktam hogy nem eszek kenyér félét pedig imádok mindent ami péksüti. Azóta azért már eszek reggelente tk kenyeret sonkával. A nassolást én aszalt áfonyával oldottam meg bár egy kicsit drága. De végülis sose szoktam egyszerre az egész zacskóval megenni.


Szerintem a boka nem szokik hozzá a futáshoz hogy aztán ne fájjon. Vagy vegyél jobb cipőt, vagy próbálj változtatni a "futás teknikádon" vagy inkább sétálj tempósan több ideig. Én pár éve attól fogytam 2 év alatt kb 10-15 kilót pedig ettem mindent hétvégente meki 2-3 naponta chips....


Otthoni tornának nekem a pilates tetszett a leginkább

2012. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!