Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megállni, hogy...

Hogyan tudnám megállni, hogy ne egyek a barátomnál? Nagyon f. o. n. t. o. s!

Figyelt kérdés

Minden tök királyul megy kiszámolva,rendesen. Erre elém rakják a különböző sütiket zsíros kajákat. Ha azt mondom most nem akkor jó nem gond satöbbi. De utána tuti korogni kezd a gyomrom később... Meg a barátom is mindig mondja hogy egyél s@&rd le.

De én nem akarok úgy kinézni mint anyám:/ Szóval marad hogy kevesebbet eszek, de így szinte lehetetlen..:(

Tudnátok tanácsot adni? 18L


2012. okt. 22. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Az a jobbik oldal, ha hízol.

Én 14 éves srác vagyok! És 40 kiló...

Elképzelheted milyen ciki...

De egyépként nem minden srácnak az 50-kg-os lányok jönnek be.. Még a 70 kiló sem lenne sok..

2012. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Egyél mértékkel belőlük.

Egy db vékony szelet süti, kevés szénhidráttartalmú köret (tészta, rizs, krumpli) vagy ebből egyáltalán nem eszel, viszont húsból nyugodtan ehetsz este is, salátából, savanyúságból szintén.

2012. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

70kg vagyok... mondjuk nagyok a melleim de akkor is... és még alacsony is.:( 164cm.

Tudom:/ Csak akkor 3-400kcal több lesz mint alapból:/ pontos grammot meg pláne nem tudok:/ így még nehéz is...

2012. okt. 22. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
ehez a magassághoz ez a 70 kg SOK. de ezzel nem is lenne baj a én anyukám is duci de sose mondanék ilyet rola h nem akarok olyan kövér lenni mint ő pedig 173 cm és 55 kg vagyok..sztem bunkó vagy.
2012. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 70 kiló annyira azért nem vészes hogy nagy betűkkel kelljen írni. Egyébként 300-400 kalória többlet nem igazán számít. Esetleg ha aggódsz emiatt akkor mozogj többet azokon a napokon, hogy több kalóriát égess. Ha pedig alapból nem mozogsz, akkor irány keresni valami neked tetsző testmozgást :D Én pl az útálatos futást választottam és a siker meghozza hozzá a kedvem már szeretek futni
2012. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bunkó. Anyukám és apukám is kövér. Magamról is tudom hogy az vagyok. Amugy nem válaszoltál csak provokálsz... nemtudom feltünt-e...

Az utolsónak köszönöm a választ!:) Bár már most is tornázom de ha napi 1200 kcal többet eszek ( ez kb Max 30 g zsírt kell hogy tartalmazzon!) akkor az eddig felépített izomzatomat a zsír eltakarja xD Jó ez lehet butaság.... de legalább motivál:)

2012. okt. 23. 08:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu. Én is így vagyok. Egész nap rendesen eszek, kiszámolva alóriadef-el, plussz még mozgok is erre hazaérek és barátoméknál ott a sok finomság. annyit tudsz tenni hogy keveset veszel belőle. Így nem vagy bunkó, és mégsem fogsz hízni.

Napközben próbálj akkor többször kevesebbet enni, előre belekalkulálva hogy este barátodnál eszel.


Nehéz.... nekem se sikerült még rendesen megoldani a dolgot.

2012. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen... ez nekem is problémát szokott jelenteni, főleg hogy párommal mi együtt élünk, így ha a szüleihez megyünk, az nem csak vacsorára van, hanem napokra... ott mozogni sem tudok úgy, meg még ráadásul a kaja sem olyan mint nekem kellene, szeretik ha valami jóó zsíros.. :/ elég problémás, mindig 1,5-2kg töblettel jövök haza, pedig nem eszek belőlük sokat.. csak ugye nem az van megszokva, és ráadásul ez 3-4 napig van.. :/
2012. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!