Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MIért látom magamat kövérnek?

MIért látom magamat kövérnek?

Figyelt kérdés

17/L

Nagyon sokat fogytam látzsólag. És izmos lett a hasam. DE kb.1 éve nagyon kövérnek látom magam. 170cm és 55kg vagyok. Azt mondják, hogy 47kg sem nézek ki mégis aaniyra kövérnek érzem magam. Egy kicsit összeér a combom, de onnan nem akar lemenni a zsír. Mellben:92cm derékben:65cm és csípőben92cm vagyok. Amikro ézem magam a tükörben furának látom magam, mert a hasam lapos, de olyan dgadtnak néz ki. Mondom a combjaim kissé összeérnek. A szüleim etetni akarnak, hogy egy kicsit még hízzak, de nem akarok enni mert már így is kövérnek érzem magam. Az osztáyltársaim azt mondják rám hogy anorexiás és bulémiás vagyok. Én nem tartom magam vékonynak.


2012. okt. 27. 13:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
küldj már képet
2012. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pedig valószínűleg tényleg valami anorexia-közeli állapotban vagy.

Érdekes, hogy minél inkább fogy az ember (főleg a nők), annál inkább kövérnek látják magukat.

Én is így vagyok vele... Mikor 65 kiló voltam, akkor csak néha éreztem, hogy de jó lenne kicsit fogyni... de nem igazán foglalkoztam a dologgal.

Most 48-49 vagyok, és állandóan azt nézem, hogy jajj, de vastag a combom, nagy a fenekem, meg a hasam... És még fogyni akarok, pedig engem is mindenki etetne már... :(

2012. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Testkép zavar általában ebből születik az anorexia és a bulimia szerintem beszélj egy pszichológussal. Az egyébként hogy összeér a combod testalkati és nem vékonysági kérdés. Örülj hogy nincs O vagy X lábad nekem nem is tetszik amikor valakinek átlehet látni a két lába között, és a pasik is jobban szereteik a husisabb de arányos lányokat mint a csont és bőrt. Neked ráadásul tök jó homokóra alakod lehet
2012. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
ha 95 a melled és a csipöd is akkor nem lehetsz 55kg...
2012. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

13:37 már hogy ne lehetne? én igaz hogy 164 cm vagyok, 51 kg és mégis 86 cm ... sajnos ez van :/

egyébként kérdező 170 cm magassághoz szerintem ez tök jó arány, nekem is összeér a combom, de nem tudok vele mit kezdeni, vannak olyanok akik 45 kgsak és úgyis összeér a combjuk. Egyébként mostmár ne fogyózz inkább sportolj rendszeresen valamit, és tuti hogy nem vagy dagadt!!

2012. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy 95 hanem 92cm.... És annyi vagyok.
2012. okt. 27. 16:51
 7/12 anonim ***** válasza:

azért van ez,mert üres,értékek és cél nélküli életet élhetsz,ezért unalmadban befordultál magadba és önelemző depressziós lettél valószínűleg.

beszűkült a világod saját magadra.


keress egy tevékenységet,sportot,ami komolyabb kihívást,célt adhat neked,és a depressziós nárcisztikus önelemzésből is segítene kiemelni.

2012. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tuti több vagy 55 nél.

Én vagyok 164 centisen és 58 kilósan ilyen alkatú

Mellben 92 derékban 65 és csípőben 92

Szerintem nem anorexiás vagy hanem zsíros.

A testzsír százalékodat nézesd meg mert valószínüleg magas.

2012. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem képzeld és nagyon alacsony, azt mondják. És 55kg vagyok.
2012. okt. 28. 19:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor anorexiás vagy.
2012. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!