Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Családi esemény vs súlytartás?

Családi esemény vs súlytartás?

Figyelt kérdés
ilyenkor mennyit esztek? Ha lehet nők írjanak!
2012. okt. 27. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran van családi esemény? Egyszer-egyszer? Egy lagzi, egy szülinap? Simán tojom le a diétát. De csak akkor, csak ritkán, és egyéb napokon nem az a jelszó, hogy ez még belefér... viszont egy szülinapot mondjuk nem fogok azzal elrontani, hogy juj én ebből se meg abból se.
2012. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk múlt héten volt, és hát elég sokat ettem!

De szerencsére ilyesmi azért nincsen minden nap, és néha-néha simán belefér! Ilyenkor ne foglalkozz semmivel, érezd jól magad, és egyél, amennyi jól esik! Nyilván nem kell az embernek betegre zabálnia magát (amúgy sem), de nyugodtan elengedheted magad kalóriaszámlálás meg minden egyéb nélkül ilyenkor. :)

2012. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, csak mindig azt olvasom, hogy, mert szülinap meg stb..attól még nem kell lezabálni, meg ilyenek.
2012. okt. 27. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy a család és hetente van szülinap, névnap, házassági évforduló, akkor tényleg ne. De ha csak ritkán, alkalomszerűen, engem biztos nem érdekel olyankor és betolom a második szelet tortát is. Viszont minden egyéb napon nagyon ügyelek az étrendem pontos betartására, nincs kicsicsokika, egyfalatkekszecske, jajdefinom még egy kanállal...
2012. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs sűrűn, van, hogy hónapokig nincs, van, hogy egy hónapban 3-4 alkalom van. Én nem csinálom ilyen szigorúan, de én is batartom a többi napon. Habár most megbotlottam, de felálltam és remélem nem kavar be.
2012. okt. 27. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Én amúgy szinte minden nap eszem egy kis csokit vagy túrórudit, vagy ilyesmi. Ezzel nincs szerintem semmi baj, simán belefér (úgy csinálom, hogy beleférjen).

A családi eseményeken nem is az édességgel van a baj, a rendes ételből szoktam akkor a szokásosnál többet enni.

De egyszer-egyszer tényleg belefér, ne aggódj!

Ennyire nem kell szigorúan venni, most komolyan, azért az ember élhesse már rendesen az életét. :)

(Betegre azért amúgy sem kell zabálnia magát az embernek... Szerintem ez olyan dolog, mint az ivás: mi az élvezet a lerészegedésben? Semmi!)

2012. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok mind, komolyan, nagyon köszönöm!
2012. okt. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!