Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak én félek nagyon az...

Csak én félek nagyon az ünnepektől?

Figyelt kérdés

5. hónapja diétázok. 18 kg-tól szabadultam meg, extra súlyból. Rettegek az ünnepek miatt, karácsony szilveszter. Az a rengeteg étel... istenem... Így is sokszor elcsábulok, mi lesz velem akkor??? :S


Van aki már túl esett ilyen nagy mizérián és túlvészelte? HOgyan?



2012. okt. 31. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokat elmászkáltam otthonról. Mentem úszni, stb. Kiporcióztam az adagot magamnak, és nem szedtem újra.
2012. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én az ünnepek alatt mindig inkább fogyok, egyszerüen oda kell figyelni.

Attól, hogy elötted van több mázsa kaja, NEKED még nem kell egy tányérnyinál többet enni.

2012. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Én már nagyon várom :)

Ha ésszel fogyókúrázol, akkor simán belefér egy tányér sült és egy kis édesség. Egy hét alatt amúgy sem lehet elhízni. :)

2012. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kóstolj meg mindent, de csakis keveset. Tehát elcsábulhatsz, de állj meg egy-két falatnál. Pl. levágsz két falatnyi zserbót, egy nagyon vékony szelet felét a piskótatekercsből, ugyanígy a bejgliből. Tehát a lényeg a mérték. Nekem bevált. Nemhogy nem híztam, hanem fogytam is közben. És ha érzed, hogy tele vagy hagyd abba.
2012. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon paráztam, pedig már csak súlyt tartok. De megnyugtattam magam, eszem ami jól esik, nem tartok mértéket, DE csakis kizárólag amikor vendégségbe megyünk, amúgy betartom és járok sportolni. Ha hízok is, majd leadom, de most ahogy állok híznom is kéne, de nem fogok, tartalékolok a Karácsonyra.: )
2012. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem csinálok "ünnepi menüt" az ünnepekre sem. Nem kell hatféle sütemény, meg 2 fazék töltött káposzta (illetve azt is lehet diétásan) meg háromféle zsíros sült. Így nem kell rettegnem.

Vendégségben meg elfogadok 1 kis szelet sütit egy pohár ásványvízzel, és köszönöm, elég.

2012. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is félek...:S

12 kilót fogytam 4 hónap alatt és most meg jönnek majd a finomabbnál finomabb kaják..

awhhh....

azt se tudom mit csináljak

Tavaly is felmentem 73-ra karácsony után

Most 57 vagyok

2012. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akarok bízni magamban, remélem kibírom.. majd mozgok sokat, és fogok magamon. De nagyon nehéz lesz. :S

2012. okt. 31. 16:01
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz!:)
2012. okt. 31. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:
1 hétről beszélünk, ennyi idő alatt nem fogsz 20 kilót visszaszedni.
2012. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!