Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Üdvözletem! Azt szeretném...

Üdvözletem! Azt szeretném közölni, hogy evészavarral küszködöm (anorexia nervosa), és kérdésem nem lenne más, csak az, hogy mivel a szervezetem ki van éhezve min. Mennyi kalóriától tudok gyarapodni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdvözletem! Számítsd ki a kalóriaszükségletedet, és egyél többet annál!
2012. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó , de az tényleg igaz , hogy napi 800kcal-tól már hízhatok. Mert nem bírok még ennél többet enni , mivel kicsi még a gyomrom. A kcal szükségletem , pedig 1000kcal felett van. Akkor én most ettől is fogyok vagy mi? Mert már nem szabadna. :(
2012. nov. 9. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Házidokival kéne beszélned. Ő - ha úgy látja jónak - akkor tovább küld szakemberhez vagy ő maga ad egy listát ami szerint hízhatnál.

Az anorexiát mi fórumozók nem tudjuk kikezelni belőled, az orvos pedig a hízásodat figyelemmel tudja kísérni, és azt is hogy visszaesel-e időközben.

2012. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!