Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik párosítás az egészséges...

Melyik párosítás az egészségesebb? hús+zöldség (főtt, nyers), hús+tészta vagy zöldség+tészta?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
természetesen a hús+zöldség, de nem nyershús, azzal is meg lehet próbálkozni ha jó a fogad de én maradnék a sült illetve főtt csirkehúsnál és párolt, vagy nyers zöldségnél és természetesen a 4 liter víznél naponta
2012. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már ha fogyni akarsz, ha meg nem akkor elég a 2-3 liter víz is
2012. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ én is erre tippeltem. A másik két lehetőség végképp kilőve? MErt a hús+zöldség hosszú távon elég unalmas...
2012. nov. 10. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:

hús zöldség.

erre az unalmas dologra meg 2-3 év után térjünk vissza.

2012. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Valóban, az 1000 színű 15000 ízű aromás, cukros, édesítős műanyag gabonás sz.arok sokkal izgalmasabbak. Csak nem emberi ételek, de hát most mi a fontos?


Én most egy bevásárlás után 20 féle húsételt tudnék többféle zöldségkörettel készíteni. Különböző húsokból, fűszerekkel nem tudom hol van az unalom.

De van még valami, az evés funkcionális dolog és nem az izgalmakról szól.

2012. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!