Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek le tudok fogyni...

Szerintetek le tudok fogyni nyárra 62 kg-ról 50-re?

Figyelt kérdés
Egészségesebben szeretnék táplálkozni (és kevesebbet, mint most, mert néha annyit eszek, hogy hihetetlen), és naponta 20 percet aerobikoznék (többre sajnos nincs időm iskola mellett, csak hétvégén, meg szünetekben). Szerintetek meg lehet csinálni?
2012. nov. 11. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg meg, de arra számíts, hogy kitartónak kell lenned, mert bizonyos időközönként megáll a fogyás. :/ Én is úgymond gond nélkül lementem 66ról 60ra, jópár hét alatt, de 60nál jó ideig megállt, hetekig nem akart lejjebb menni, nemrég indult meg, most vagyok 59 körül, de én már nem tervezek sokat fogyni, mert 173 cm vagyok. :D Ilyenkor, amikor stagnál, főleg alacsony súlynál, nagyon kitartónak kell lenni, hogy ne add fel. :) Amúgy hány cm vagy?
2012. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ha nyárig minden nap aerobicozol és így étkezel akkor igen:)



Én is 50 szeretnék lenni nyárra.Most 57 vagyok,de 67-ről indultam júniusban.

Én heti 4× minimum zumbázom 50 percet mert ez az amit egyszerűen imádok.

:)

Szóval sikerülhet:)

2012. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) 157 cm vagyok.
2012. nov. 11. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Most lelkileg támogassunk és szurkoljunk, vagy írjuk le amit eddig egy orvos, dietetikus nem mondott még el neked rendesen..?


Fogyassz húsokat, zöldségeket de nagyon nagyon szorítsd vissza a gabonán, cukrozott, tejes dolgokat. A joghurtos, müzlikés, barna kenyeres krumplis rizses izék nem ételek.


Hús, zöldség evéssel normalizálódni fog a hormon háztartásod, visszatérsz az egészséges testzsírodhoz.

2012. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre a táplálkozásmajomra ne hallgass.

Akkora baromságokat tud mondani...látni a százalékán is :DD

2012. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kért a kérdező tanácsot,szóval megint csak a baromságodat akarod hirdetni.
2012. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!