Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki? Mindig...

Hogyan kezdjek neki? Mindig elkezdem, aztán kb azonnal abbahagyom. MI legyen?

Figyelt kérdés

Elhatároztam,hogy minden egyes dolgot leírok,(pl combomból szeretnék leadni, akkor lemérem,hogy hány centi, leírom részletesen,hogy mikor mit eszem, mennyit)

Nem kell olyan sokat fogynom,de már másoknak is mondtam,hogy csinálni fogom ezt-azt, és még nem ment le semmi,és nem akarom,hogy senki ne vegyen komolyan..

És nem vagyok megelégedve magammal, néha vannak kis kiborulásaim,amikor egy kicsit..hát hisztis vagyok, és nagyon utálom magam.

Szóval mit tanácsoltok?

Hogy tartsam be? miket írjak még le? MIt tudnátok még tanácsolni?


2009. aug. 13. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Az jó ha leírod. Az írott dolgokat jobban betartják az emberek.

Én is hisztis vagyok nem is kicsit ha valami nem úgy alakul ütök verek, de pont ezt fordítom a javamra. Minden egyes ilyen kirohanásommal megfontoltabb, és keményebb diétába/edzésbe kezdek. Általában ilyenkor teljesen átalakítom az edzéstervet és a diétát is. Tedd te is ezt, használd fel a kirohanásaid.

2009. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az tényleg jó, ha leírsz mindent, én is csináltam, mégsem volt jó csak arra, hogy lássam, már megint "elhatároztam" magam és megint nem tartottam be semmit. Én is folyton feladtam 1-2 nap után.

Én azt tudom neked javasolni, hogy egyrészt ne mondd senkinek, hogy fogyózol (akkor nem fogják rajtad számon kérni), másrészt te se azzal foglalkozz, hogy "nekem most fogynom kell"... felejtsd el.

Igyál sok folyadékot (lehetőleg vizet), felejtsd el a kenyeret, tésztaféléket, cukrot, zsíros kajákat. Egyél helyette sok-sok gyümölcsöt, zöldségeket, salátákat grillezett/főtt/párolt csirkével.

Az olyan dolgokat, amiben sok a kalória vagy "nehéz kaja" rámold ki a hűtőből... ami nincs, azt nem lehet megenni... :) Felejtsd el a kenyeret.. a parizer pl. sokkal finomabb nélküle uborkával/paradicsommal/sajttal. Egy idő után már nem is fog hiányozni.

Ha érzed, hogy kezdesz éhes lenni, igyál meg egy pohár vizet vagy egyél pár szem gyümölcsöt. Egy a lényeg: soha ne legyél éhes, de ne is egyél annyit, hogy tele legyél. Egyél kicsit kevesebbet és igyál rá egy pohár vizet, tejet, vagy egyél pár szem gyümölcsöt.

Én évekig próbáltam megszabadulni a feleslegemtől, de a sok abbahagyott fogyókúra után kétszer annyi volt a végén rajtam, mint előtte. Én nem bírom az éhezést, meg egyáltalán a tudatot sem, hogy fogyózom. Egyszerűen könnyű kajákat eszem. Finomak, eltöltenek és így, egy hónap és leadott 7 kiló után boldog vagyok, hogy megint összeérnek a rég kihízott nadrágjaim. Próbáld megállni, hogy naponta a mérlegre állj.. úgyis észreveszed majd a változásokat. Biztos, hogy le-föl fog ingadozni a súlyod szinte napi szinten, de a végeredmény úgyis az lesz, hogy jónéhány kilót leadsz. Mozgásnak meg találj ki valami olyat, amit szívesen csinálsz. Menj táncolni, biciklizni, sétálni, úszni, sátáltasd meg a kutyát.. de az sem rossz, ha a barátnőddel úgy pletykáltok, hogy közben az utcán sétálgattok.

Próbáld meg így! Nekem bevált. :) Remélem tudtam segíteni ;)


Karcsú vonalakat kívánok Neked!

2009. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ne írkáld le, hanem tegyél érte.

Pl. Ne használj liftet a 10. re sem, ha nem emeletes házban laksz futkossál, de este TV zés közben egy sámlira fellépsz, lelépsz 10 percig, az már valami.

Hanyat fekve a lábadfejét a szekrény alá teszed, vagy amid van és felhúzod magad 10 szer ülő helyzetbe, az is segít a combnak, hasizomnak.

2010. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!