Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok (lány) 155 cm...

11 éves vagyok (lány) 155 cm és 60 kg vagyok hogy fogyhatnék le gyorsan 8-10 kg? Többi lent

Figyelt kérdés
Elegem van abból h gyakran csúfolnak és az anyukám is azt mondja nem vagyok kövér meg a barátnőim is de mint említettem gyakran csúfolnak és tudom most fogják mondani h ne foglalkozzak vele de egyszerűen nem tudom elengedni a fülem mellett AZ A LÉNYEG H GYORSAN LESZERETNÉK ADNI 10 KG ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT

#fogyókúra #fogyás #11 éves fogyóúra
2012. nov. 13. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És még csak 11 éves vagy... Szerintem egyáltalán nem kellene ezzel foglalkoznod, hiszen mlg annyit, de annyit fogsz változni! Viszont ha nem teszel le az ötletről, akkor se akard gyorsan csinálni. Inkább ügyelj arra, hogy egészségesen, naponta többször étkezz és sportolj valamit. :)
2012. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
még nyúlni fogsz, nőiesedni, szóval türelem és szép arányos leszel. De ha neked nem jó kezdj el sportolni.
2012. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sportolok, lovagolok 2 éve és röpizek 1 hónapja heti 3-szor van tesi órám és mindig aktív vagyok órán de még egy dekát se fogytam...
2012. nov. 13. 18:43
 4/7 anonim válasza:
100%

Nekem is ezt mondták ilyen idős koromban.. Fogadjam el magam, majd megváltozol... És lám, 15 vagyok, mégsem változtam.

Szóval ne ess túlzásba a fogyózással, de egészségesen is leadhatod a kilókat.

Este 6 után már ne egyél, max. gyümölcsöt.

Ha eddig nagy adagokat ettél, akkor kérd meg anyukádat, hogy szedjen kevesebbet.

Heti 3x-4x járj el 1 órát mozogni. Ez bármi lehet, tánc, futás, biciklizés, úszás, torna... Amihez csak kedved van.

Hidd el, gyorsan lemegy majd az a 10 kiló.

Sok sikert! ;)

2012. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló vagyok

én mindig nyúlánk, vékony voltam és 12-13 éves koromban kezdtem husisodni és azóta nagyon figyelnem kell, mert mostmár hízok, ha sokat eszem szóval símán változhatsz. Ezt a gének szabják meg.

2012. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
53%

én is 155 cm vagyok 44 kg.

nekem azt mondják h ez kevés, de én így tetszem magamnak..

tavaly volt am 52kg és nagyon nem voltam megelégedve magammal

2012. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Szeretnél gyorsan ledobni 8-10 kg-ot? Megoldható 2 hét alatt: egyél nagyon keveset. Kifogy belőled így a glikogén ami megköti a vizet. Vagyis ledobsz 8-10 kg vizet. NEM ZSÍRT, HANEM VIZET!!! Ráállsz a mérlegre, örülsz a mínusz kilónak és elkezdessz enni megint úgy mint eddig (már csak azért is, mert a nagyon kevés kaját nem bírod két hét után, elszédülsz). A szervezeted ekkor "megörül" a kajának, de mivel megtapasztalta az éhezést, gyorsan elkezd raktározni, hogy felkészüljön még egy ilyenre. Vagyis: GYORS FOGYÁS=MÉG TÖBB VISSZAHÍZÁS!

Azt is kell látni, hogy hiába edzel sokat, ha az étrended nem megfelelő, a felszívódott, de nem felhasználható rossz kaját a test raktározza. Olyan kell enni, amit a test nem raktároz, hanem felhasznál.

Gondolkozz egy kicsit. Rövid idő alatt fogysz 8-10 kg vizet (amitől ugyanolyan zsírosnak látszol) majd visszaszedsz 15-öt, vagy változtatsz az egész ételhez való hozzállásodon és a 8-10 kg-t leadod mondjuk 3 hónap alatt, de azt biztosan megtartva.

2012. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!